Siemkaa ;**
pewien, kolejny rozdział w moim życiu czas zamknąć .
to już jest koniec !
gimnazjum nr 2 zmieniło moje życie o 180 stopni. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi o których będę pamiętać i mile wspominać. Dużo zawdzięczam mojej klasie, wiem, że nie było łatwo, ale daliśmy rade i wytrzymaliśmy te trzy lata wspólnie spędzone. I musze powiedzieć, że to były najzajebistrze trzy lata w moim życiu do tej pory.
W gim jest również wielu wspaniałych nauczycieli, którym za niektóre sprawy jestem cholernie wdzięczna i nie zapomne im tego!! Były różnego rodzaju kłotnie, sprzeczki, rozczarowania itd, ale nauczyło mnie to czegoś i mam nauczke na przyszłość .. Dowiedziałam się kto jest przyjacielem a kto skurwielem ;] nie wyobrażam sobie, że 3 września pójde sobie na rozpoczęcie roku do Żeroma, przynajmniej mam taką nadzieję, a "Szymański" będzie już tylko wspomnieniem. Napewno wiem jedno, że będę to miejsce odwiedzała jak najczęściej się da ! nie żałuje, że wybrałam tą szkołe i jestem w 100% z tego powodu szczęśliwa;))) Jeszcze raz wszystkim dziękujeee !!
wczoraj leżałam w łóżku chora, ale dzisiaj już jest lepiej, wziełam tabletkę i żyje ..
rano na próby, troche się pomyliłam, ale co tam oczywiście ostatnia akademia nie obyła się bez płaczu..
potem ostatnie klasowe spotkaniee .. ehh i do Żeroma zanieść papiery okazało się, że czegoś nam nie dali, miło!
na przystanek i do domku, rodzicom przyniosłam świadectwo z paskiem to się ucieszyli
do Izy złożyć namiot i teraz leże potem musze jechać do Zawiercia na ostatnie zakupy, wyjść na Blanowice się pożegnać i jutro o 5 wyruszamy do Bułgarii :))
będę tęsknię ;***
no to się rozpisałam paa ;**
nie wiem kiedy się odezwe więc trzymajcie się mordki ;))
+nie jestem jeszcze spakowana
ej , świata nie pokolorował disney.
http://mecca33.wrzuta.pl/audio/5elzNcDVvj5/grubson_-_p.p.p.p.