Możecie przysyłać w wiadomościach prywatnych linki do zdjęć, które umieszcze póżniej w notce.
Oraz oczywiście dodawać do znajomych.
Jak się podoba kliknij fajne.
Pomalowała usta na krwisty czerwony , paznokcie nosiły najciemniejszy odcień czerni , włosy spięte były w wysokiego koka , na głowie czapka , a na nadgarstku gościło jego imię .
Denerwuje mnie kiedy ktoś mówi "myślałem że jesteś inna, myliłem się". tak naprawdę chuj o mnie wiedzą, o tym kim jestem, jakie mam problemy i co czuję słysząc "jednak jesteś taka.."
Nie znasz mnie tak naprawdę, ale nie martw się. Wszystkiego dowiesz się od tych, którzy nawet ze mną nie rozmawiali.
Potrafił wszystko obrócić w żart , nawet to że ją kocha . Dupek.
Siedziała w pokoju słuchając Rapu . przez ostatni tydzień nie miała ochoty z nikim rozmawiać, choć przygnębiała ją ta samotność. postanowiła włączyć telefon i gg. znowu myślała o nim, choć minął już prawie miesiąc od ich rozstania. nagle poczuła wibrację w kieszeni, a na wyświetlaczu pojawiło się Jego imię. przeczytała ' heej . wiesz, wiem , że to tak głupio . nie odzywałem się tyle czasu, ale nie moglibyśmy jeszcze raz spróbować ? ' znowu poczuła motylki , ale nie chciała wracać do tego co było . chciała zapomnieć, a on znowu dawał się jej we znaki . ' sorry , ale może zacznijmy od tego kim jesteś. wiesz , wiele osób mam podpisanych " idiota " i nie wiem z kim mam przyjemność ... ' . wtedy On odpisał , że to pomyłka i choć się kochali , byli sobie obcy z każdym dniem coraz bardziej ..
jest duża, podłużna i bardzo delikatna. wyczuj palcem najwrażliwszy punkt, po czym ostrożnie spenetruj wejście. powoli, bez pośpiechu, choć tak bardzo chciałbyś już dostać się do środka... sięgnij paznokciem jak najdalej, jak najgłębiej! gdy poczujesz opór, przerwij na chwilę. daj odpocząć materii, której dotykasz. już wiesz, od czego zacząć... wyprostuj palce i jednym ruchem rozerwij kleistą przeszkodę. trudno, musisz być brutalny. użyj siły! pokonaj opór! serce wali ci jak oszalałe, masz miękkie nogi, trzęsą ci się ręce... dajesz upust swej furii. brawo! rozerwałeś kopertę z rachunkiem za telefon! :D
czy wiesz, że jeśli o 3 w nocy krzykniesz do lustra 3 razy "bloody mery" to przyjdzie twoja matka i powie ci żebyś zamknął ryj i poszedł spać?