photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 30 MAJA 2011

Cześć i czołem. postanowiłam odwiesić. a co się będę: P tak dawno nie pisałam ani nic.

więc wczoraj wróciłam. było świetnie. jeeeej, i te nocne ogniska .

Rozmowa do 5 rano z Robertem a potem pobudka o 10 . Ten zamek, to cudowne miejsce. było tak, hmm, cudownie .

chcę tam wrócić, z nimi. chcę. tak bardzo.


Poza biwakiem. Hmm, u mnie? jakoś takoś nudno. zostało tak mało szkoły, wakacje, a potem witaj zamku. 

Być może w czwartek coś kaski się skubnie. Mrmrmr. : D

Jutro do szkoły. Odespałam biwak, chyba .: P

Doobra kończę, i tak nikt tego nie przeczyta.

+ posataram się pisać częściej.

++Kladziu, wszystkiego najlepszego <3

 

 

 


ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. ona potrafi kochać. ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować.ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. codziennie widzę ją w lustrze.

 

 

Lewandowska.

Komentarze

meinmaerchenlove chciała bym tam wrócić ,a ostatnio. boże nic mi się nie chce , ale kłamiesz ja pie dole .
30/05/2011 17:49:36
quench hahaa, jesteś tak pusta siostro:D to że nic mi się nie chcę że padam nie znaczy że nie chciałabym znów tam wrócić: )
30/05/2011 19:04:06

Informacje o quench


Inni zdjęcia: zadaszony mostek elmarPogromca Faraonów bluebird11Starania pequenaestrellaPowroty. ezekh114Dolina Faraonów bluebird11Ponierzialek patusiax395The clouds quen:) patki91gdHihi purpleblaack;) patki91gd