>
photoblog.pl
Załóż konto

Dzisiaj odwiedziłyśmy Głogów. Oglądałyśmy ruiny kościoła św. Mikołaja i stare miasto. Weszłyśmy do kawiarni na kawę i świeży sok.

Dodane 22 CZERWCA 2025
10527

 ~ Kinga

Photoblog.PRO ezekh114 Tym razem spódniczka. :-)
22/06/2025 16:09:08
Photoblog.PRO quen Tak
22/06/2025 16:57:03
Photoblog.PRO ezekh114 Pięknie. :-) Czyli plany weekendowe się realizują.
22/06/2025 16:08:20
Photoblog.PRO quen Dziękuję. :) Tak
22/06/2025 16:55:49
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika quen
mogą komentować na tym fotoblogu.

Informacje o quen


Inni zdjęcia: Była piękna TĘCZA (12.06.2026r.) xavekittyx:) pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gd100. pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gdJa pattusia91gd