>
Hej!
Pogoda się popsuła.
Drugi dzień leje i siedzimy w domu.
Bawimy się, sprzątamy i gotujemy. Codzienność którą lubię.
A tata jak zawsze w pracy.
Założylam nowy ask bo na stary wejść nie mogę. Kompletnie nie wiem jak miałam tam hasło i głupia matka nie zapisałam sobie.
Trudno i tak miałam tak mało pytań.
Zapraszam na nowy :)
http://ask.fm/mamajednego
Pozdrawiam
miłego dnia !
Inni użytkownicy: mszwajereklanjiaxiawuiu82lewandowskaankasnktommyvakiero123mikolajczykmgh0stmagjurlara345
Inni zdjęcia: tss toujourspurJa pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11