photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 16 CZERWCA 2012

 

oj . dawno nie było nic. 

Przebrapszam. ; * 

fajne , kom , zapraszam do znajomych < 3 

 


 

Dzisiejszą noc , jak wykle Amanda spędziła ze swoim mężem. Oboje kładli się spać, ale Amadnda zadręczała swoją głowe myślami o niepowodzeniach w pracy. Jej dziecko dawno usnęło , została na tę noc sama , sama ze swoimi problemami. Było już po 02:00. Nagle zadzwonił jej telefon , nie spodziewała się nikogo o tej porze , na wyświetlaczu był nieznany numer, odebrała , w słuchawce usłyszała bardzo dobrze znany głos mężczyzny , z rozkazem 'wyjdź przed dom'. Od razu zerwała się z łóżka, chciała zapytać z kim rozmawia , ale ten już się rozłączył. Podeszła do okna, nikogo nie zauważyła. Uznała , że jeśli zna ten głos, to wyjdzie przed dom i zobaczy kim ten 'ktoś'  jest. Wyszła - nawet nie zamykając za sobą drzwi... Na ławce zobaczyła Jego , zasranego dupka , w którym szaleńczo się zakochała jako nastolatka. Zdenerwowana , powiedziała - czego tu chcesz, chcesz rozjebać kolejny raz moje życie? nigdy Ci się to nie uda, rozumiesz?' - nie , chce to wszystko naprawić , wiedziałem , że nie śpisz.. Pamiętasz , zawsze o tej godzinie uciekaliśmy ze swoich domów i chowaliśmy się przed całym światem w naszej bazie, wracaliśmy nad ranem. Ja chcę tego wszyskiego od nowa.. - Ale ja nie ! - przerywając - nienawidzę Cię , zadałeś mi ranę którą mam od 5 lat. Wolałeś się puszczać , z innymi pannami , byłeś dla mnie całym światem , kochałam Cię , bardzo... - Nic nie odpowiedział - tylko przytulił ją monco do siebie , aby poczuć to co dawniej , jej zapach. - zrozum , że od tych pięciu lat , nadal Cię kocham, mocno . po prostu bałem się tego , że nie rozumiesz .. - przerywając - ale to nic nie zmieni , mogłeś się tu w ogóle nie pokazywać . - Tak , wiem. robię teraz błąd , ale uświadomilem sobie , ile dla mnie znaczysz , jak bardzo Cię kocham .- Amanda , zobaczyłą pierwszy raz gdy On płacze... Przytuliła go , pocałowała w czoło i powiedziała - Przepraszam , ale u mnie w sercu już nie ma dla Ciebie miejsca , straciłeś go .. Odeszła zapłakana do swojego domu , zostawiła go tam , chciała żeby on też poczuł to samo co ona czuła kiedyś , ból .. Podeszła do swojego śpiącego męża , pocałowałą go i powiedziała - Ja Ciębię nigdy nie zostawię , nie popełniam takich błędów. 

 

nigdy nie zdawałam sobie sprawy, jak kurewsko wyczerpująco jest znać ciebie .

 

miliard sto tysięcy spojrzeń  w Twoją stronę.

 

nie pytaj mnie jak się życie naprawia.

 

 

Marzenia o smaku mlecznej czekolady . 

 

wytłumacz mi tylko, po co to wszystko było ?

 

Latami próbujemy doszukać się jakiejś prawidłowości i logiki, zrozumiałych motywów i urazów, lecz wszystko na próżno. Niektóre rzeczy po prostu są takie, jakie są i właściwie przeraża nas ta irracjonalność.

 

Bo ja nie będę jarać, ćpać i pic , żeby być dla niego zajebistą.

 

 

bo jestem idiotką która tęskni nocami.

 


od dzisiaj jestem wróżką własnego życia i żaden pierdolony merlin nie rozwali tego byle zaklęciem

 

 

 

prawdziwy chłopak nie dba o rozmiar stanika , o grubość ud , o duży tyłek . prawdziwy chłopak kocha Cię za treść , a nie opakowanie .

 

 

najpierw przeleć mój mózg,a dopiero potem resztę

 

 

<3

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika piskchamstwa.