Photoblog.pl

Załóż konto

Pięć powodów do szczęścia : * 

2013/01/25   

it's over ?

« następne   poprzednie »
it's over ?

 Media uparcie powtarzają, że Selena Gomez i Justin Bieber zerwali, bo Selena była zazdrosna o kontakty Justina z innymi dziewczynami. Bezpośrednim powodem rozstania miało być zdjęcie, jakie Justin Bieber i Barbara Palvin zrobili sobie na pokazie bielizny Victoria's Secret Fashion Show 2012.

Tymczasem okazuje się, że Selena i Justin zerwali także z innego powodu! Według najnowszych plotek, Justin Bieber był także zazdrosny o Selenę Gomez! Poszło podobno o słynny już pocałunek Seleny z Natem Wolffem. A właściwie nie o sam pocałunek, tylko o fakt, że Selena Gomez tak długo rozpamiętywała go publicznie, powtarzając w wywiadach, że "Nat Wolff świetnie całuje"!

Coś nam się wydaje, że lista prawdziwych powodów, dla których Selena Gomez i Justin Bieber zerwali, jest znacznie dłuższa. Być może po prostu zabrakło czasu i chęci na wspólną rozmowę? Przykre to, ale tak właśnie bywa w show-biznesie, kiedy partnerzy widują się raz na kilka tygodni :(


Selena Gomez i Justin Bieber rozstali się. Autor hitu Boyfriend chyba średnio radzi sobie z tą sytuacją. Piosenkarka z pomocą swoich przyjaciółek rozpoczęła nowy etap i jak twierdzą jej znajomi - ostro szaleje!

-"Selena flirtuje z wieloma gorącymi facetami, kiedy tylko ma sposobność. Stara się nadrobić stracone lata" - donosi informator HollywoodLife.

-"Justin miał pieniądze i modne rzeczy, ale ona jest gorąca laską i chce znaleźć dobrego faceta. On był małym chłopcem, a ona potrzebuje mężczyzny, więc... będzie chodzić na wiele randek, cieszyć się z tego i zapominać o Justinie" - dodało źródło portalu.

 


sama juz nie wiem co o tym wszystkim myślec ..

byli taką idelaną parą .. widocznie tylko na zdj chyba .;c

nie cieszy mnie ten fakt ze sie rozstali .. bo Jus cierpi .

fuck life.

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika pherb.
justinbiebermystar  - 25/01/2013 15:13:35
ja tez juz nie wiem co o tym wszystkim juz mylsec ... to przykre :c

Najnowsze wpisy

Wpis pherb

 

*__*

 

Wpis pherb

 

bieberek : *

 

mee < 3

 

it's over ?

 

;; *

 

Maliczek

 

Wszystkie wpisy