Photoblog.pl

Załóż konto

Stylusem tańczę po tablecie 
zapisz

Sooobooota

Dodane 24 LUTEGO 2018
Wyświetleń: 140

Zrelaksowana bazgrze sobie próbując z Panią Crystal Warrior i Barbarianem ... Zbroja jak widzę na części dla Was jeszcze zakrytej jest płaska... hmmm może powinnam poćwiczyć a może po prostu utnę by nie narażać się na śmieszność . Cieszę się że outfit od barbariana jednak jest bardzo łatwy , Dwa naramienniki na skórzanych paskach , para futrzanych butów i oczywiście do dopełnienia kiecka .  Bo raczej nie można tego nazwać spodenkami . Także ten dolny odzień wygląda jakby był zrobiony z bardzo długiego futra tudzież trawy . 
A co do :


Crystal Warrior jest jednym z moich ulubionych outfitów. Wielki kryształowy hełm chroni twarz i powierzchnie głowy odbijając zaklęcia oraz wrogie pociski niemilców , zbroja wydaje się lekka jednak mocna , a podkute obudwie które sprawia wrażenie masywnego  kompetuje świetnie całość . Dodatkowo dopełnia do tego jeszcze tarcza najeżona ostro zakończonymi kryształami , no i wielka maczuga również wyposażona w ostro zakończone kolorowe kamienie. 

Cryształowa zbroja Odbiega od wielu azjatyckich czy orientalnych stroi dla fem char. gdzie każde ubranie czy też zbroja standardowo odsłania nadmiernie ciało wojowniczki co nie oddaje wgl realizmu w którym głównym blokerem jest zazwyczaj kobieta. Jego przeciwieństwem jest zbroja Soil Guardian. Obydwie są dostępne w tej samej lokacji jednakowoż każda z nich potrzebuje oddzielnych tokenów które wymienia się u npców.

 

 

kurde ale się rozpisałam , ale znowu się rozmażyłam w temacie powrotu do gry na serwerze harmonia. Tęsknie za czasami kiedy jeszcze miałam trochę wolnego w zanadrzu a moje rysowanie aż tak nie przeszkadzało mi w kreatywnej grze... Teraz nie mam ochoty wbijać się znowu w zbroje knighta , bo wyprawy solo na krótką metę są niestety zbyt długie i zbyt męczące gdy exp leci strasznie wolno.

 

PANDEMONIUM