Stara foka ale zawsze coś.Mój braciszek na sankach w zime.. SWEET
Straszne nudy.Ale i tak jestem totalnie wkurzona. Zgadnijcie na kogo .Na szanownego pana oskara ! jak zresztą zawsze. Szkoda ze dzisiaj taka ochhydna pogoda.
Ale zaraz pójde po kamile i moze ja zaprosze..Eeee sama nie wiem.Jakieś głupie punkty mi podaje dla czego sie na niego obrazam. na jego miejscu podałabym tylko jeden ' bo sie urodziłem ' tylko dlatego go nienawidze. debil . Mam go juz na serio dość.! noo w końcu sie ODWALIŁ.
Czy on na serio sie nigdy nie skapnie ze ja go NIENAWIDZE !!!!
Dobra ja mykam pozdro dla:
pysi bo ja cie kofam
skodzi bo ja bbbbbbbbaaaaaaaaaarrrrrdzo lubie (jak przyjaciółke oczywiscie)
Saske bo jest git
KOFFAM WAS MY GIRLS !
uuu za czerwona jak na mnie ale kit z tym
Inni użytkownicy: moontejkokiciatdan7770galimatiasdjsuddffggvkikakika1997ladymoonlighttommladekbembamztik
Inni zdjęcia: Hejka? traidor1550 akcentovaSynuś nacka89cwaZ kuzynem nacka89cwaRzekotka drzewna wieslaŻar tropików bluebird11Pluralizm postaw. ezekh114Natura locomotivPająk i jego firanka :) halinamWolność to była ... dawniej. ezekh114