photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 14 MARCA 2015
14679
Dodano: 14 MARCA 2015

Głupia prośba - co weekend to koniec nas, znowu Ci się już błyszczą oczka, jakby runął domek z kart. Naiwne pytanie: czemu znów piję sam? Znałabyś odpowiedź, jak posłuchałabyś ciszy raz. /Kuban

 

Raz daje mi skrzydła, raz trzewiki z betonu. /Pyskaty

 

Niewielu ludzi może powiedzieć , że ma prawdziwego przyjaciela . Ktoś powiedział , że przyjaciel to taka osoba , która pozostaje bez względu na okoliczności , nawet wtedy, kiedy wszyscy odchodzą . Przyjaciela nie musimy codziennie widywać , ale świadomość , że jest , daje motywację do działania i pomaga żyć.

 

Pytał o moje marzenia, a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc, jak ująć w słowach wyznanie, że spełnił je wszystkie samym sobą. 

 

Gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz.

 

Realia zawijam w bletki by uciec przed tym problemem, Gdzie czas nakręca pieniądz, pieniądz nakręca ściemę. /O.ST.R

 

Mówiłaś, ze mam ten błysk choć przy Twoim mój był niczym./Vixen

 

Ale spotkałem ją i to właśnie uczyniło moje obecne życie takim dziwnym. Zakochałem się w niej, gdy byliśmy razem, lecz pokochałem ją jeszcze bardziej w latach, gdy dzieliły nas tysiące kilometrów. Nasza historia składa się z trzech części: początku, środka i końca. I choć w ten sposób rozwija się każda historia, nadal nie mogę uwierzyć, że nasza nie będzie trwała wiecznie.

 

 

Teraz w modzie jest fałszywość, przyjaźń jest już wczorajsza.

 

Spełniam marzenia chociaż miałem być na dnie./Sobota

 

A co jeżeli, przeżyłam już wszystko to co najlepsze, a nawet tego nie zauważyłam?

 

Brudne ulice, oczy zamglone, tutaj jesteś królem tego świata, ławka jest twoim tronem. Weź zatrzymaj się na chwilę popatrz, ile razy spierdoliłeś stąd a ile razy wróciłeś.

 

Samotne wieczory schowane w popielniczce pełnej niedopałków.

 

Wiesz co najbardziej boli? Idziesz w te same miejsca, ale bez tych samych ludzi.

 

 

 

CZY?

Informacje o opisyynagg


Inni zdjęcia: powieści poetyckie locomotivSliczne drzewko:* patrusia1991gd200 wpisów natalka89rok:) natalka89rokPajonk svartig4ldurJa :* patrusia1991gdZ przykaciolka :* patrusia1991gdJa :* patrusia1991gdKolory wiosny.... helmanWio helman