hej ;)
Dodaje opisy ;)
Zróbmy coś by wakacje 2011 przeszły do historii jako jedne z tych najlepszych.
Nike na stopach spodnie Croppa bluza z New Yorkera t-shirt z Reeboka torba Nike. Od jakiegoś czasu tak chodzę ubrana. Przedtem powiedziałeś że mam za mało markowych, oryginalnych ciuchów i ze mną zerwałeś. Teraz widząc mnie mówisz: ta panna jest moja a ja pokazuje Ci środkowy palec przy Twoich kumplach i tylko mówię: chłopczyku chyba Cię pojebało. Ta panienka była Twoja ale wybrałeś markę. A oryginalnym trzeba być w sobie a nie na sobie.
wiesz... straciłeś na mnie tyle czasu, że przez chwile poczułam się dla ciebie ważna.
Pora zacząć od nowa, spokojnie. Bez niepotrzebnych myśli. Z jednym pytaniem. Czy wrócę kiedyś tam, gdzie wszystko wydaje się piękniejsze? I w tej samej chwili, w której sobie to pytanie zadaje, już znam odpowiedź.
nażarłaś się szczęścia to teraz rzygaj.
-dlaczego ja nie mam przezwiska?
-masz, masz.
-nikt go nie używa.
-używamy kiedy wyjdziesz, dziwko.
Uwolnić siebie od siebie, o to chodzi w zasadzie
- miłość to światło życia.
- taa, a małżenstwo to rachunek za to światło.
Czy można potrzebować kogoś, koga tak naprawde się nigdy nie miało.?
Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.
nie to, że za nim tęsknie czy coś, bo nawet mi go nie brakuje, ale czasem po prostu chciałabym się w niego wtulić. tak jak wcześniej, czuć się bezpieczna.
Nikt nie jest w stanie odebrać Nam wspomnień.
DODAWAJCIE DO ZNAJMPOYCH KLIKAJCIE FAJNE