photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 19 GRUDNIA 2013

3.

NIESZCZĘŚLIWA MIŁOŚĆ

 


 

Następnym razem, jeśli otworzę torebkę w czasie imprezy, to tylko po to by wyjąć pomadkę nie telefon, nie będę już czekać na Twój znak. 

 

Za każdym razem gdy widziała go z inną zaciskała pięści i powtarzała jak mantrę: "Przecież nie mam do niego żadnych praw. Przecież nigdy nie byliśmy razem. Przecież nigdy mi nic nie obiecywał. Spokojnie." 

 

To tak: 'forever together' i inne 'love story' poszły się jebać. 

Seans zakończony. 

 

Chociaż mówię wszystkim dookoła,że nic z tego nie będzie, to mój PIN w telefonie nadal jest datą Twoich urodzin. 

 

Kiedyś Ci powiem jak bardzo Cie kochałam, jak bardzo tęskniłam i cierpiałam. Jak spałam z twoim zdjęciem. Jak płakałam wieczorami przy twojej fotografii. Opowiem Ci i się razem pośmiejemy. 

 

Bo widzisz ja nie jestem jak Selena Gomez i nie będę czekała, aż będziesz gotowy i łaskawie się zjawisz w moim życiu. Nie jestem kotletem, który można bez przerwy podgrzewać, odkładać a gdy już wystygnie na nowo podgrzewać. Nie licz na to. 

 

Myślałam, że gdy nie będę z Tobą kwiaty nie będą pachniały tak pięknie, a niebo nie będzie tak niebieskie jak zwykle, ale się pomyliłam. Mimo wszystko ptaki nadal śpiewają, dni są coraz dłuższe, a lato coraz bliższe. 

 

Mamo, pokochałam przestępcę..


Wesołych świąt misiaki!:) Notki się podobają?

Jeżeli chcecie by Wasze opisy,opowiadania lub zdjęcia znalazł się tutaj, to zapraszam do wysylania ich na maila [email protected] lub w wiadomości prywatnej. Jezeli jednak wybierzecie maila to prosilabym abyscie podpisali w tytule co wyslaliscie,wtedy bedzie mi łatwiej połapać się w tym.No i oczywiscie podpis,chyba,ze chcecie zostac anonimowi:) 

Zapraszam również do dodawania,komentowania i klikania fajne:)

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika opisylandiaa.

Informacje o opisylandiaa


Inni zdjęcia: 88888888888 podgolymniebem1547 akcentovaDrops & Sunset photoslove25Chapeau bas. ezekh114Miłość jednego imienia samysliciel35Wybrzeże morza czerwonego bluebird11Po przerwie liskowata248Perspektywa. ezekh114Moje nowe butki # PUMA xavekittyxKwitki z mojej rabatki :) halinam