photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 3 LIPCA 2013

2.

heej :*

jak Wam mijają Wakacje ? u Was też ciepełko i  słoneczko ? ;>

przypominam, że mogę Wam pomóc w sprawach osobistych jeżeli tylko chcecie.;)

możecie pisać do mnie w wiadomości prywatnej lub na e-maila - [email protected]

 



 

 

 

Wszyscy straciliśmy kogoś, kto zawsze będzie częścią nas.

 

''Nagle zdajesz sobie sprawe, że to już koniec. Nie ma drogi powrotnej. zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje sie dwa razy. Już nigdy nie poczujesz sie tak samo. Nigdy nie wzniesiesz sie trzy metry nad niebo.''

 

''Serce kobiety to ocean pełen tajemnic''

 

Nie życzę nikomu, tak cholernie mocno kochać.

 

kiedyś pragnęłam księcia z bajki. dziś chcę zwykłego faceta. który mimo moich wad, min, humorków jest ze mną i nie zamierza zmieniać mnie na lepszy model.

 


- Jego oczy..- co z nimi.?- z nimi.? z nimi związane jest każde moje marzenie, każdy sen. bo... tylko On ma takie oczy.

 


Za bardzo wrażliwa , za mało twarda , dziecinnie naiwna i głupio uparta .

 


Otulając się kołdrą, włączam muzykę, próbując zagłuszyć krzyk rzeczywistości.

 


najgłębiej patrzą te oczy, które najwięcej płakały.

 

 

chciałbym, żeby kiedyś ktoś tak na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty nie mógłby zasnąć.

 

 

Pokonamy nawet tą głupią odległość, by być razem. W końcu to miłość, a ona przezwycięża wszystko, co nie ?

 


Nie chcę trójki dzieci, małego domku ze ślicznym ogródkiem i czerwonym dachem, rodzinnego fiata, zdolnych wnucząt i spokojnej starości. Chcę Ciebie. Nawet jeśli to przekreśla wszystko.

 


Dzieląca odległość dwóch osób,obdarzonych wzajemnie wielkim uczuciem miłości,potęguje ból pożądania bliskości serc i ciał,pozostawiając niedosyt. Bezgranicznie kaleczy umysł i duszę w pragnieniu tego doznania.

 


Odległość dla miłości jest niczym, jednak tęsknota pojawia się już przy pierwszym metrze.

 


Najgorsze uczucie? Gdy wiesz, że jemu nie zależy, a mimo wszystko wciąż masz nadzieję, że napisze.

 


Wiele spotkań, tysiace pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków.Kilka kłótni, które nie potrafiły ich rozdzielić, które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólnie imprezowanie, wspólne oglądanie filmów, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całosć.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

xopisyxdlaxciebiex świetnie, zapraszam do mnie znajdziesz opisy dla siebie <3
03/07/2013 12:50:14
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika oopissowooo.