Siemka jestem Karoolina..
Założyłam dzisiaj photobloga z opiami . xd
Więc proszę o wyrozumiałość . xd
Rzadko o nim myślę. Właściwie tylko wtedy, kiedy oddycham!
Najpierw jest wielkie zauroczenie, potem ból, łzy i cierpienie!
Te krótkie momenty, kiedy czułam, że Ty czujesz to samo.
Ostatnio każdy mój dzień jest taki sam,jebana rutyna,monotonność szarego życia.
Ty dorysuj mi uśmiech,a ja będę udawać,że jestem szczęśliwa...
Rozkochał, zranił, wyśmiał i nie dał zapomnieć.Czyli skrócona historia większości dziewczyn.
Istnieje wiele sposobów, by nie ulec pokusie, lecz najpewniejszy to tchórzostwo.
Nawet jeśli obrażam się na Ciebie tysiąc pięćset razy na minutę to wiedz , że nie zamienię Cię na nikogo w świecie < 3
Pocałował mnie i szepnął: - cały czas pamiętałem Twój zapach.
Nie obchodziło ją, co inni o niej myślą. Nauczyła się żyć po swojemu. W końcu doceniła życie. Odeszła z wariatem, bo go pokochała. Sama też była szalona . e
Nie widzieli się 4 lata, nadeszła okazja do spotkania, gdy się zobaczyli, ten wyznał Jej wielką miłość , Ona uległa.. Po paru dniach z nią zerwał .Załamała się jak nigdy, pocieła się, płakała, tęskniła.. Nic to nie zmieniło . Pragnęła jedynie jego dotyku, ciepłego uśmiechu. On znalazł sobie inną panienkę.
"Nie bój się ponownie zakochać. Otwórz swe serce i podążaj tam, dokąd Cię ono wiedzie..." [Cecelia Ahern]
Na podstawie naszego związku mogła bym napisać książkę... brakuje
tylko happy end!
`bo gdy jesteś obok czuje, że mogę dotknąć nieba.
nie są ze sobą, lecz wyglądają na mocno zakochanych w sobie.
Jeśli płaczesz to znaczy że tęsknisz, jeśli tęsknisz znaczy że Ci na nim zależy&
Podrzucę do góry moje płatki śniadaniowe w kształcie gwiazdek i jak będą spadać to pomyślę życzenie.
Rozmawiałam z przyjaciółką. W pewnej chwili kompletnie odleciałam, znalazłam się w zupełnie innym miejscu. Kontakt z rzeczywistością, odzyskałam dopiero, gdy przyjaciółka zaczęła mi machać ręką przed oczami. - Co z tobą? Słuchasz mnie w ogóle? - spojrzałam na nią i poczułam, że moje oczy stają się szkliste. - Kocham Go, tak cholernie Go kocham, a wiesz co jest najgorsze? Że to wszystko jest bez znaczenia.
`wiesz .. szczęście bywa każdemu pisane`
To uczucie we mnie płonie, i nigdy nie ustanie. Na zawsze w moim sercu tylko Ty Kochanie. [s.t.o.k]
Mogę być dla Ciebie ćpunem, jeśli Ty będziesz narkotykiem.
Wszystko dla ciebie, jak wiele, może nawet nie wiesz. [Płomień 81]
˙mam słabość do niebieskich oczu, a w szczególności do twoich.
boję się do Ciebie odezwać,zadzwonić,napisać.więc się upiję,i odezwę,zadzwonię,napiszę.Jak coś,to zwalę to na zbyt dużą ilość alkoholu we krwi.
Too na dzisiaj tyle mam nadzieję że się podobają ; d
Zapraszajcie i klikajcie fajne ; d