>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 5 STYCZNIA 2024
4926
Dodano: 5 STYCZNIA 2024

Spacer w lesie.

 

 

                                        Witam wszystkich ! 

 

                                        Dziś pierwszy dłuższy spacer w tym roku, Może jutro powtorka :) 

 

                                        A na zdjęciu najświeższy widok, dzisiejszy, choć wcale na to nie wygląda.

 

                                        I kto wie czy to nie ostatni wiosenny dzień tej niby zimy. Zobaczy się ! 

 

                                        Ciepłe pozdrowienia ślę wszystkim przed zapowiadanymi mrozami. 

 

                                        

Komentarze

Photoblog.PRO odcienfioletu Czekamy na nowe zdjęcia :)
16/05/2026 23:40:12
Photoblog.PRO odcienfioletu No dziś było dosyć ciepło. Zdjęcie super, takie prawie wiosenne :) Dziękuje i również pozdrawiam ciepło w te nadchodzące mrozy :)
05/01/2024 22:13:05
oftoads To nad moja ulubioną wodą. Stan wody bardzo wysoki, choć zima jeszcze przed nami. Wilgoć to i zieleń dopisuje.
05/01/2024 22:16:51

Informacje o oftoads


Inni użytkownicy: kar0laaastachu487jk02zummo4kasiakasia1kassiuniaaaaxdthegirlwholivedfgjvdwrakomppusqclpkljxjswrucconldm


Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1