>
Witam wszystkich !
Dziś pierwszy dłuższy spacer w tym roku, Może jutro powtorka :)
A na zdjęciu najświeższy widok, dzisiejszy, choć wcale na to nie wygląda.
I kto wie czy to nie ostatni wiosenny dzień tej niby zimy. Zobaczy się !
Ciepłe pozdrowienia ślę wszystkim przed zapowiadanymi mrozami.
odcienfioletu
No dziś było dosyć ciepło. Zdjęcie super, takie prawie wiosenne :) Dziękuje i również pozdrawiam ciepło w te nadchodzące mrozy :)
Inni użytkownicy: kar0laaastachu487jk02zummo4kasiakasia1kassiuniaaaaxdthegirlwholivedfgjvdwrakomppusqclpkljxjswrucconldm
Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1