Photoblog.pl

Załóż konto

 

2017/02/17   

01.02.2017 S.

« następne   poprzednie »
01.02.2017 S.

 

 

17 dni pełnych miłości, 17 dni pełnych jego uśmiechów, czyli najpiękniejsze 17 dni w moim życiu!

 

Strasznie bałam się, że nie poradzę sobie w nowej roli, bo przecież on bedzie taki malutki i bezbronny, taki "kruchutki", ale gdy tylko zobaczyłam go po raz pierwszy po porodzie, to wiedziałam, że dam radę, bo mam dla kogo żyć!
Teraz każdego dnia poznajemy się coraz lepiej, a kazdy nawet przypadkowy uśmiech sprawia, że unosze się kilka metrów nad ziemią! A ja nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być w naszym życiu. Wczoraj zastanawialiśmy się z Tomkiem, jak to było bez niego? I jakoś nie mogliśmy sobie tego "przypomnieć", tak właśnie ten Okruszek wypełnił nasze serca.
Każdemu z was życzę takiego skarba, jak nasz Szymuś.
A mama-Patrycja, od kiedy ma swoich mężczyzn przy sobie, to nie przestaje się uśmiechać i robi wszystko kilka razy szybciej, byleby jak najwiecej czasu spędzić ze swoimi miłościami :). Bo przeciez nie mogę przegapić jakiegoś ważnego momentu w życiu mojego synka!
Jeśli chodzi o "nadprogramowe" kilkogramy, to nie posiadałam ich już w dniu wyjścia ze szpitala, a jak tylko minie 6 tygodni i dostanę zielone światełko, że z raną po cc wszystko dobrze i szwy rozpuszczone, to wracam do aktywnego trybu życia, a na razie wiosno przybywaj, bo chcemy na dlugie spacery, zeby pokazać Szymonowi jak najwięcej się tylko da! 

 

"Nieperfekcyjna", zakochana po sam czubek głowy Mama <3 

 

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika notakieo.
babajagagotuje  - 18/02/2017 17:10:59
Cieszę się niezmiernie słysząc takie słowa, może to prawda, co mówią, że jak w życiu pojawia się mały człowiek to wszystko się zmienia i już nigdy nie będzie takie jak wcześniej. Oby Szymek i Ty cieszyliście się zdrowiem, co byście mogli na te długie spacery chodzić ;)))

Najnowsze wpisy

01.02.2017 S.

 

Randka w ciemno

 

Mąż&Żona

 

Kilka lat.

 

Powiedz prawdę !

 

O kilka słów za dużo.

 

Przekornie do sytuacji.

 

Pustka

 

Wszystkie wpisy