Photoblog.pl

Załóż konto

 No Pain No Love  

2013/10/16   

S Ł A B O Ś Ć !

« następne   poprzednie »
S Ł A B O Ś Ć !

      Pustka.. Wszystko jakby toczy się obok, jesteś nieobecny we własnym życiu.... To chore ale tak jest. Wartości, które są dla Ciebie elementarne dla innych mogą być nieistotne. 

      Ambiwalentne uczucia nie dają Ci spać czujesz się jak wrak, brak Ci Jej bliskości, wspólnych głupawek, igraszek. Wrażenie odwróconej fortuny. Mając Świat u stóp czujesz jednocześnie jak odbijasz się od dna. W natłoku myśli jedna najważniejsza " Ona ponad wszystko".

Jednak nawet Ci najbardziej twardzi, Ci postrzegani przez ogól jako skur** potrzebują takiej chwili gdy nic nie mówiąc po prostu ta ukochana osoba przytuli Cie jak male dziecko i szepnie " Dobrze, że Cie mam i dziękuję że jesteś przy mnie" 

   

 

     Pisząc to rozdziera mnie tęsknota, tęsknota za moją Piękną, teraz zdaje sobie sprawe że pewnie to przeczytasz za jakiś czas więc chce Ci przekazać też w ten sposób, że kocham Cię najbardziej na świecie, staram się być idealem, być dla Ciebie zawsze dobrym i kochanym ale wybacz mi jeśli czasem popełnie mały błąd lub się czemuś sprzeciwie bo jesli to robie to znaczy że jest to dla mnie bardzo ważne i mam ku temu podstawy i do tego prawo bo jestem wkońcu Twój. KOCHAM CIĘ NAD ZYCIE PAULINA !! :*

 

 

 

 

 

jeśli stanie się coś, to nie stanie się to bez podstaw. na zawsze jestem tylko Twój. Ryczę jak chory pisząc to ale jesteś jedyną osobą w moim życiu, jedyną Rodziną, Przyjacielem, Kobietom, Żoną, Kochanką wypełniasz mój świat po brzegi KOOOOOOOOOOOOOOCHAM  CIEE ! PROSZE JESLI DZIS TO PRZECZYTASZ TO WYJDZ DO AUTA BO UMRE CHYBA ! TY NA ZAWSZE !! 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

...

 

reflections

 

zmiana

 

14.02

 

Trytyty...

 

SWIETA

 

Wpis nopainnolove

 

..

 

Wszystkie wpisy