photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 26 LIPCA 2009

Tak. dużo rzeczy się zmieniło, ciągle się zmienia.. Ta notka jest dedykowana tylko dla mojej ukochanej siostrzyczki, któa zawsze przy mnie była i będzie, bez względu na wszystko, fenk U <3

 

 

Cóz, ostatnie dni to głównie Wrocław. I.... Kot. Teraz będziemy mogli na chwilę przerobić pokój dla pupilka, bialutkiego, jakiego sobie już dawno wymarzyłem. No i niedługo wyprowadzka. To nie będzie łatwe, ale trudniejsze byłoby zostać tu, na miejscu, w domu, do którego nie mam po co wracać..

 

Iwa. Tęsknię. Zjebałem, spierdoliłem na maxa... wiesz o czym mówię.. Czuję się chujowo, źle.. Decyzja o kocie to chyba wynik narastającej samotności i mam nadzieję nim wypełnić tę pustkę.. Znaleść towarzysza życia na dobre i na złe, z którym nie będę się rozstawał na krok..

 

No i zbliża się nasz koncercik! Będziey bawili się świetnie (; Co prawda muszę wymyślić dla Ciebie wizerunek, co będzie nie lada wyzwaniem, aczkolwiek PODOŁAM! :D skoro udało mi się z Kasi zrobić kobietę, to z mojego Banaszka (który na szczęście kobietą jest w pełnej okazałości - a kto wątpi - wpierdol :P) zrobię rock'n'roll sexifleksi laskę :D No. i przede wszystkim bardzo tęskniłem.

Lov U sis<3

Komentarze

nekromorte oczywiście ze będę Cię odwiedzał :) a Ty mnie we Wrocłąwiu
26/07/2009 14:42:51
hydeaway Przede wszystkim - NIE WIERZĘ, NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM!!! *poszła budować mu ołtarzyk uwielbienia* ...po tylu namowach. Ahahaha. Ja to jednak mam ten dar perswazji.

Ej!, ej, ej - ale nie wybrałeś tego kota jeszcze? Beze mnie? B-bo się popłaczę! TT_________________TT"" ...te tutaj to czyje?

Po drugie primo - nie masz mi za co dziękować, słońce. Wiesz, że... byłam, jestem, i będę. Pomagamy sobie nawzajem. Tak właśnie być powinno. Racja? *tuli*

Ha... co do reszty... uhm. Powiem Ci szczerze, że sama się wtedy dziwiłam, że... noooo... byłeś w stanie to tak "drastycznie" załatwić. Znaczy... "ot, po prostu". Jaaa... miałam swoje wahania, a-ale widzisz... ahaha... też się bałam. Tej tęsknoty właśnie. Dlatego... rozegrałam sprawy inaczej. I... zresztą, nevermind. Uszy do góry. Będzie kotek, forever&ever, na każdym kroku, nawet jak mnie zabraknie pod ręką. No.

*urosła wzdłuż i wszerz* ....oooooo, Marco, ale mi teraz podbudowałeś moje kobiece ego! *zarzuca włosami* Ahahaha, dzięęęęęęki. Kocham te Twoje słodkie kłamstwa. ;o))) WE GONNA ROCK THIS TOWN!
Swoją drogą, będziesz mnie odwiedzał w Toruniu?...
26/07/2009 14:35:51
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika nekromorte.

Informacje o nekromorte


Inni zdjęcia: Dzień dobry patusiax395Chlajlando pamietnikpotworaDZISIEJSZY KSIĘŻYC 31.05.2025r. xavekittyxKamieniołom usinska1491 akcentovaCorvus monedula -Kawka zwyczajna tomaszj85Corvus monedula -Kawka zwyczajna tomaszj85Moja kochana patkigdMoja patkigdTorcik Klaudusi patkigd