Photoblog.pl

Załóż konto

MAYBELLINE-ANTI AGE I AFFINITONE

Dodane 26 KWIETNIA 2017
Wyświetleń: 101

 

Hej, dzisiaj chciaabym napisać kilka słów o korektorach marki maybelline. Są to zdecydowanie moje ulubione korektory, których używam pod oczy i sprawdzają się naprawdę dobrze :)

 

ANTI AGE:

Wybrałam kolor najjaśniejszy i nie zawiodłam się, bo korektor po nałożeniu nie ciemnieje na twarzy. Często zdarza mi się kupić kosmetyk, a później okazuje się, że na twarzy po pewnym czasie robi się ciemny. W tym przypadku całe szczęście tak nie było :) 

Aplikacja produktu jest wygodna, nakłada się go okrągłą gąbeczką, która stanowi końcówkę opakowania. Mamy gwarancje, że nie marnujemy ani kropli korektora, bo wykręca się go z opakowania i dokładnie widać ile pozostało. Konsystencja jest przyjemna, zapachu nie posiada. Nie trzeba nakładać go wiele, bo cienka warstwa daje efekt naprawdę dobrego pokrycia cieni pod oczami. Utrzymuje się przez cały dzień i nie zwija się pod oczami, co zdarzało mi się często w przypadku innych produktów. Jest też wydajny, wystarczył mi na około 8 miesięcy prawie codziennego stosowania. Niestety z tego co wiem to stacjonarnie nie jest dostępny w Polsce. Ja kupiłam go w Anglii za około 7 funtów, więc cena taka sobie, ale biorąc pod uwagę jakość to nie czuje, że przepłaciłam :)

 

AFFINITONE:

Drugi korektor to maybelline affinitone. Odcień również najjaśniejszy i chyba najpopularniejszy bo zazwyczaj jest wykupiony i muszę szukać w innych sklepach.  Jeżeli chodzi o wydajność to jest trochę mniej wydajny niż anti age, ale też w porządku. Używałam go przez około pół roku i teraz kupiłam kolejne opakowanie :) Krycie bardzo dobre, powiedziałabym nawet, że lepsze niż w anti age. Aplikator jest tradycyjny, taki jak w większości korektór i to jest moim zdaniem lepsze rozwiązanie niż gąbeczka  u anti age, chociaż ta gąbeczka też nie jest zła ;D No i affinitone jest dostępny w Polsce w prawie każdej drogerii, więc z dostęnością o wiele łatwiej. Cenowo nie różni się baerdzo, bo ten kosztuje około 30 zł, a ja zawsze kupuje go na promocji w Rossmannie, bo akurat tak mi wystarcza- od promocji do promocji :) 

 

Jeżeli miałam wybrać, który z nich jest lepszy to zdecydowanie wybrałabym Affinitone.

 

A teraz pytanie: czy jest tu ktoś kto przeszedł operacje plastyczną nosa?

I drugie pytanie: czy używa ktoś podkładów z maca?