photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 10 SIERPNIA 2011

Mój ci on :* :))

Dla Ciebie zrobię wszystko. Polecę w kosmos, zbiorę gwiezdny pył. Zbliżę ziemię do słońca, zerwę gwiazdę z nieba. Wyląduję na księżycu, zmienię prawo grawitacji, Popatrzę na ziemię i pomyślę o Tobie... I tylko jednej rzeczy dla Ciebie nie zrobię - nigdy nie przestanę Cię kochać !

 

 

Kocham w tobie usmiech, spojrzenie, to jak wpadasz do mnie znienacka, jak mnie całujesz i przytulasz.

Kocham w tobie to jak rozumiesz wszystko, jak chcesz zmienić świat i wszystkim wkoło pomóc.

Kocham w tobie twoje pasje które są również moimi.

Kocham w tobie to co robisz dla mnie jak się poświęcasz, jak o wszystkim pamiętasz a wszystko co robisz to robisz dla mnie.

Kocham w tobie to jak wiele dla ciebie znaczę, jak wiele już ze sobą przezyliśmy.

Kocham w tobie to, że nie jesteś egoistą i myślisz o innych, nie chcesz nikogo skrzywdzić i nikomu robic na złość

Wiem jak bardzo mnie kochasz....

 


2 miesiące <3 :**

 

 

Z poważaniem monisia0414

Komentarze

beglad :))
10/08/2011 8:41:58

Informacje o monisia0414


Inni zdjęcia: :* patki91gd;) patki91gdmaj 2025 takapaulinka2025.06.20 photographymagicDroga w lesie patki91gd:) milionvoicesinmysoul;) patki91gdNa tle rzepaku patki91gdTo nie Fata morgana bluebird11Cała - naprzód ! ezekh114