>
Może czas tuu wrócić... Dawno mnie nie było
Zima nadeszła z początkiem roku.. I jest piękna
Inni zdjęcia: Ja pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11Każdy zwiedza elmar