Heeej : * < 3
Maciek jestem , Sylusia poprosila mnie zebym cos napisal u niej bo ona sily nie ma . Wszystko spadlo na nia , na moje malutkie sloneczko .; * , Wiesz ze chodz jestem w Londynie a ty tu w polsce to bd z Toba zawsze , bo Ty dla mnie jak moja siostrzyczka i wogole , Kocham Cie ;*<3
Niestety jeszcze rok az wroce do Polskii , nie wiem czy wytrzymam to wszystko bez Ciebie , raczej tak ...
Dobra nie bede sie rozczulal nad soba , cos mozeee o tej pani ?;>
no wiec ta o to pani ma 14 lat<20wrzesnia>
Occhh mOjaaa stara suczaaa ;* nawet nie wiem co mam pisac ; c . Siedzisz i smutasz mi na gg , a ja nie wiem czemuuuu ;[
Nie chcesz mi nic powiedziec . Dlaczego ? Tego nikt nie wie , zamknelas sie w sobie przez hejtow . Ludzie ogarnijcie sie i jak cos macie do niej to kurwa napiszcie a nie nazywacie ja " FEJKIEM" ,"HEJTEM " czy chVj wie czym jeszcze . ! Pisze tutaj u niej na opowiadaniach bo tam na swoim mi nie pozwolilaa ..
Malutkaa < 3 Dasz rade wierze w Ciebie , wiem ze jestes silna ...
CHCE DO CIEBIE !! Nie wiem co mam pisac , wiem ze piszac z Toba nie pomoge Ci , musze przysc i Cie przytulic tak ze bedziesz wiedziec ze musisz zyc. Dobra lece do Ciebie pisac bo sie martwie ..!
Wiedz ze jestes dla mnie wszytskim < 33333
Ludzieee musiumy mojemu skarbowi pomoc ;**
Kocham patrzeć na twoje zdjęcie, wywołuje ono we mnie wspomnienia, przez które na plecach mam ciarki, a tęsknota rośnie z każdą minioną sekundą.