Hej Dziewczyny :)
Czy nie myślałyscie kiedyś o tym jak łatwo zarabiac pieniądze, zdobywać nowe kosmetyki i dobrze sę przy tym wszystkim bawić ? Jesli nie to mam dla was bardzo ciekawa propozycję :) Poprostu ZOSTAĆ KONSULTANTKA ORIFLAME :)
Ta praca jest całkiem inna od wszystkich pozostałych. Same ustalacie sobie ile pracujecie w danym dniu, nie napracujece sie jak np. na budowie :d zostajecie same dla siebie szefem ( a to też plus ) Zdobywacie kosmetyki, uszczesliwiacie ludzi :)
Każdej z nas na pewno się wydaje że nie da rady, nikt nie będzie u was zamawiać kosmetyków a to zdobywanie klientów nie jest takie straszne :) Każda z was ma swoje koleżanki, mamy, babcie, ciocie a to własnie od tych osób sie zaczyna swoją pracę :) Pózniej może te własnie kolezanki, ciocie będą się same chciały zapisac i tak tworzy się własna grupę :) Zachęcam was wszystkie serdecznie, nie pożałujecie :)
/* */http://my.oriflame.pl/klaudiaoriflame125 <- Jeśli któraś z was chciałaby spróbować ja to jst byc konsultantką to klikamy na link :)