photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 15 LISTOPADA 2009

z tymi debilami ;P

"[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi"

 

 

"Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. Niedawno myślałam o samobójstwie. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie"

loff;*

Komentarze

mruuczka taaaa...
paulinko znamto ;*

i to zdjecie pamietam xD
17/11/2009 15:42:46
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika miodnewlosy.

Informacje o miodnewlosy


Inni zdjęcia: Skała pigmentowa bluebird11rzeka elmarC; milionvoicesinmysoul:) dorcia2700Borsk ( : sciezkadzwiekowa2024.07.19 photographymagicPoziomki są całe lato :) halinamEratoX nacka89cwaJa nacka89cwa17.7.25 inoelia