Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/12/23   

 

« następne   poprzednie »

Jutro oczekiwany dzień jakim jest Wigilia . chociaż nie czuć tej atmosfery za oknem po przypomina mi marzec .

Zaniecały tydzeń żegnamy koniec roku 2013 , może napiszę jakies podsumowanie przemijającego roku ?

Czytając moje zeszłoroczne podsumowanie roku 2012 chciałem żeby mnie czymś więcej zaskoczył ... a czy tak było ?

Zdecydowanie taak , poznałem parę osób nowych szkoda , że z pewnymi relacje zniszczyły ale pewnie też moja wina bo nie doceniałem tego tak kiedyś . Ten rok i tak był lepszy od poprzedniego bo wiele rzeczy zrobiłem nowych takich jak zapisałem na tańce czy wziołem się za ćwiczenie . Pierwsze pół roku można powiedzieć że było dla mnie tak zwaną bańką w której czułem się bezpiecznie , byłem zakochany , ale gdy pewna osoba doprowadziłą do pęknięcia to spadłem na dno nicości nie potrafiać się uwolnić od nachodzących fal depresjii . Był to najgorszy okres w moim życiu , ale za to miałem w połowie udane wakacje chociaż . Pewne osoby odeszły i zostały ale i tak sądze że jest lepiej . Sztuczne przyjaźnie ? już się do tego przyzwyczaiłem i mówienie żę traktuję się kogoś jak przyjaciela a tak naprawdę zależy na czyms innym , przyjacielem nie mozna stać się w pare tygodnii i zyskać w szybkim czasie .
Udane wakacje Hiszpania , Sycylia czy Słowacja . Co do Hiszpanii nie zapomne pare chwil bo znaczyły dużo. Chociaż była nawet ekipa ale pewna osoba coś znaczyła . Poznałem dużo nowych osób i będzie się trzeba spotkać bo nie ma okazjii . No to Kraków na feriach i się nadrobii zaległości . Wracając do wakacjii nie zapomne momentu w jakim błąd popełniłem spotykając z pewną osobą chociaż fajnie spędzaliśmy czas ale wiem już ze warto nie było . Jeśli osoba szuka przyjaciela i traktuje go po szybkim czasie i  nagle chce czegoś czego nie powiino wydarzyć w przyjaźni i można dalej tak ciągnąć ? Przyjaźń a potem związek to średnio gra w parze ale czasami trzeba poświęcać ludzi dla osób ważniejszych takich jak dziewczyna czy prawdziwy przyjaciel . 

Postanawiam ten rok zacząć od nowa zapominając co się wydarzyło . 

 

Ludzię na wigilię są tak fałszywi i sztucznie mili że  aż boli to że potrafią tak kłamać a szczególnie chodzi mi o wigilię szkolną . Ale i tak pewne osoby sprawiły mi radośc na twarzy . Zwłaszcza jasełka były genialne i osoby w dreasach . 

 

 

 

 

Idę spotkać z pewną osobą, dużo do obgadania w końcu zbliża koniec roku .

 

A odnośnie sylwestra to zobacze czy będzie udany ale pewnie będzie . 

Pierwszy raz spędze go z pewną osobą , a czy bedzie wyjątkowy to napisze 3 stycznia ! < 2 chyba nie będe w stanie >

A teraz życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i udanego SYLWESTRA !

Pozdrawiam annonimową osobę która do mnie dzwoni i opowiada kawały , wiedz że jesteś świetna ! Ujawnij się 

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika mateusz789.
hypey  - 26/04/2014 18:12:34
:)

Najnowsze wpisy

Wpis mateusz789

 

Wpis mateusz789

 

Wpis mateusz789

 

Wpis mateusz789

 

Wpis mateusz789

 

Wpis mateusz789

 

Wpis mateusz789

 

Wpis mateusz789

 

Wszystkie wpisy