Photoblog.pl

Załóż konto

SWAG 

2013/05/03   « następne   poprzednie »


ODLEGŁOŚĆ: Temat dość ciężki, jednak bardzo popularny w ostatnich czasach. Pewnie niejeden z Was zadawał już sobie pytanie czy tak naprawdę istnieje miłość na odległość i czy jest sens się w taki związek angażować, pakować.
Otóż każdy z nas będzie miał na ten temat inne zdanie, każdy do tej kwestii inaczej podejdzie.
Tak, więc zastanówmy się na spokojnie jakie są za i jakie są przeciw takiemu związkowi.
Na pewno wielkim minusem jest odległość, która wiąże się z brakiem bliskości, niemożliwością częstych spotkań, musimy liczyć się z tym, że nie zawsze ukochana osoba będzie na każde nasze westchnięcie, każdą zachciankę. Niekiedy chcemy się po prostu do ukochanej osoby przytulić, spędzić wspólnie czas, chociażby w ciszy... jednak przy odległości nie zawsze jest to łatwe.
Jednakże plusem tej całej sytuacji jest nie częste spotykanie się. Mam na myśli możliwość odpoczęcia od drugiej osoby, spokój, westchnięcie- dzięki, któremu jeszcze bardziej się stęsknimy za ukochaną osobą i wytrwale będziemy wyczekiwać każdego jednego spotkania.
Dzięki temu nie wkradnie się w nasze życie rutyna, cały związek nie będzie monotonny, każde jedno spotkanie w obcym, innym miejscu będzie czymś niezwykłym, czymś co doda związkowi ciekawości.
Jak widać nie zawsze odległość staje się takim poważnym problemem.
Odległość w związku może być ważna jeżeli nie ma uczucia, jeżeli robimy bliskiemu problemy o każde nieudane spotkanie- cóż, jeżeli zdecydujemy się na takowy związek musimy być świadomi problemów, kłopotów i przeciwności jakie mogą nas na swojej drodze spotkać.
Choćbyśmy się nie widywali miesiąc, to wówczas ważne jest uczucie, miłość odgrywa tutaj najważniejszą rolę. Jeżeli nie ma uczucia, jeżeli to co łączy nas z drugą osobą nie jest miłością, a złudzeniem, tylko przyzwyczajeniem- wtem związek nie ma szans przetrwać.
Gdy się nie widzimy zaczynamy za sobą tęsknić- pokazuje nam to jak bardzo zależy nam na drugiej osobie i jak ważna więź jest między nami, która nie pozwala nam wytrwać bez siebie nawet kilku tygodni.
Wobec tego podsumowując całą sytuację, związki na odległość nie są złe- nie ma w tym nic złego, jeżeli dwoje ludzi naprawdę siebie kocha, szaleje za sobą, jeżeli są w stanie pokonać taką przeciwność jak odległość, która nie zawsze musi być strasznym problemem.
Jeżeli zastanawiacie się nad związkiem z osobą, która nie mieszka przy was, nie mieszka tak blisko- to odważcie się! Nie zawsze wszystko musi się udać, przekonacie się chociaż czy jesteście dla siebie ważny, czy razem dacie radę przeciwnością. Być może to nie jest ta wasza jedyna osoba, ale może akuratnie. Trzymam kciuki za wszystkie pary, które kochają się, mimo znacznej odległości, życzę dalszej wytrwałości i powodzenia ;* A wszystkim innym proponuję zaryzykować, nic nie tracicie, a możecie tylko zyskać... największy skarb życia- swoją miłość!

4 komentarze
fanka - 03/05/2013 22:14:20
przystojniak
Junior marchew155 - 03/05/2013 22:19:59
thx ??

indivisibility  - 03/05/2013 20:03:14
Zajebiste *o* Dość podobnie myślę i ujęłam to w jednym ze swoich wpisów ^^
Przystojniak *-*
+ klikam fajne i zapraszam do siebie na nowy spis /Nora
Junior marchew155 - 03/05/2013 21:20:06
Spoczko ^^

Najnowsze wpisy

Kocham ją 

 

3
Wpis marchew155