Smacznego ;P
Boże ;)
Marcin haslo do Ani:
-Głodna
-No
-Moge Ci zaproponowac zupe ogorkowa, albo zupe ogorkowa...
-No to OK
Hahaha ;)
Nie wiem czemu ale się ze wszystkiego smieje....
Gadam z Macha przez skype. No i Macha rzre chrupki i mlaska... Dostał opieprz to poszedł po picie ja już haslo:
-No to teraz zacznie chlipać i siorbac
Wraca i mówi:
-Słyszalem!
I foch ;P A nagle slysze --- rhegfaaaaaak...ŁŁŁŁŁUUUUU...MmmCmcmcmcm
-Macha cwelu skończ mlaskac chlipac i siorbac...
Przestał...
Po chwili:
-Gniewasz się?
-Nie tylko nie chlip juz!
-*Dobra...A ty do mnie z cwelem wyjeżdżasz?!
No a teraz wezmę piękny Kallusiowy zeszycik i bede wkuwac biologie....
A i jescze jedno male ogłoszonko nie trza sie uczyć na gegre... Czemu? Spotkała mnie,Sylewie,Asie i Bercika P.Morga i powiedziala, że jej jutro od 4 lekcji nie ma i nie bedzie kartkówki... Ale klasa B ma kartkówke ;P
Trudno ;)
Kochani moi parafianie dowiedziałam się ze ten piec nadal zesputy więc... --->
Sami to powiedzieliście ;)
Fajnie by bylo..Tylko ze znowu w te soboty odrabiac ;/
Conajmniej przez 2 albo 3 dni będzie walić tym czadem w szkole ;P Fe...
-Proszę Pania głowa mnie boli,brzuch i wszystko!!! Karetke zaczadziłam się!!!
No i znowu zamkną bude...Chodżcie tak zrobimy ;P
o było dobre na tej stolówce...
Wyglądalismy jak dzieci z domu dziecka..Tyle ludu...A Bawejka hasło (najwyżej dostane OPR za to że ją wzmiankowałam, no ale ;p)
-Chodźcie wszyscy zemdlejemy i zamkna szkole...No Szombi wstawaj i swym donosnym głosem przekonaj wszystkich....Pani tu wchodzi i widzi jak wszyscy leżą ;)
A my Nie no pomysł dobry ;)
Ok pozdrowie i tyle:
-Sylwie,Asie,Kalle,Bawejke,Kurzalke,Agatke,Olke,Lolke,Tyśke,Mache, no i zapomniało mi się o Malce więc dla niej SPEZIAL ;)
No i panią AUTOBUSIK///Sylwia i Asia wiedzą o kogo kamann...(-wiesz to takie duże zielono-białe i jeździ):P
Pa ;*