Photoblog.pl

Załóż konto

Wpis maafinka

Kraków !<3

Z taką ekipą nawet na koniec świata :)

 

 

Przyjaciółki są jak druga rodzina. Trzeba w nie wierzyć. Angażować się. Dbać o relacje. Odświeżać je. Próbować przejść przez życie, nie tracąc ich po drodze.

~ Federico Moccia

Wpis maafinka

Jeszcze tylko 10 dni i Kraków ! <3

 

 

 

"Swojego szczęścia nie możesz uzależniać od innych,ani tym bardziej od losu, musisz je budować sam.
Powinieneś być silny, bo tylko tacy ludzie bywają szczęśliwi."

Wpis maafinka

Nie wiem czy chcę, żebyś był...

 

Bądź zawsze kobietą z klasą. Nawet jeśli świat sponiewierał Cię tak, że właśnie leżysz pośrodku największego błota, jakie w życiu widziałaś. Miej tę cholerną godność. Nie w drogich butach czy seksownej sukience, tylko w dobrym sercu i delikatności. Wtedy możesz być pewna, że nic ani nikt nie odbierze Ci tego co najważniejsze, bo masz to po prostu w sobie.

 Aleksandra Steć

Wpis maafinka

I kolejne wesele za mną :)

Jeszcze kilka przede mną :P

 

 

 

 

Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na bycie kimś, kim nie jesteś. - Steve Jobs

Wpis maafinka

 

 

 

Miłość to kawał drania. Ma w nosie nasze plany. Nigdy nie przychodzi w wygodnym momencie. Zjawia się nieproszona i każe ci czuć, czy ci się to podoba czy nie. I nawet kiedy wiesz, że powinnaś przestać kogoś kochać, dalej cię trzyma.

- Leisa Rayven, Złe Serce

Wpis maafinka

Życie to przygoda, czyż nie? :)

Postępować zgodnie z zasadami, czy jednak je łamać?

Brać to co dobre dla mnie i nie oglądać się na osoby trzecie?

 

Odwieczne dylematy....

 

 

 

Kiedy wydaje ci się, że wszystko już skończone, bo drugi człowiek połamał ci skrzydła, pokaleczył, kiedy wydaje ci się, że świat jest pierdolnięty, to błąd. Wszystko można zacząć od nowa. Wystarczy znaleźć w sobie siłę i chęć. Siłę do walki i chęć do tworzenia pięknych rzeczy. Podnieś się z podłogi. Powiedz sobie: dzisiaj nie ma obijania (duszy o ścianę). To mój czas. Moja teraźniejszość. Dzisiaj ja wygrywam.

- Kaja Kowalewska

Wpis maafinka

Z Robaszewskimi <3

To dopiero było weselicho :D

 

 

 

"Wszyscy popełniamy błędy i wszyscy bez wyjątku pragniemy tego, czego nie możemy mieć. Czegoś albo kogoś... Zawsze".

~ Katarzyna Misiołek

Wpis maafinka

Mamy znowu nowe i nieznane ! <3

Oby tylko nie było gorsze od poprzedniego :)

 

Życzmy sobie zdrowia i uśmiechu na codzień ! Cudów nam nie potrzeba do szczęścia, to małe rzeczy się liczą. Musimy o tym pamiętać :)

 

Szczęśliwego Nowego Roku!!! <3

Wpis maafinka

 

 

 

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy

Haruki Murakami

Wpis maafinka

Nie wiem już nic...

Wpis maafinka

Lato wróć !!

 

Czekam do soboty, a potem odpuszczę...

 

 

 

"Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów od takich facetów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości, zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd, zaufała komuś (bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce), a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał  to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać, nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi, a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie..."
Rafał Wicijowsk

Wpis maafinka

"To bzdura, że mężczyzna ma Cię akceptować taką jaka jesteś. On ma za Tobą szaleć. I działać na Ciebie tak, że po jednym spojrzeniu nie możesz sobie przypomnieć hasła do skrzynki, które zmieniłaś trzy lata temu. W dzisiejszych czasach za bardzo ceni się wygodę, a zupełnie nie docenia chemii między ludźmi".

~ Aleksandra Steć

Wpis maafinka

Wrocław <3

 

 

"Zostań do rana raz
Może zwykły dzień
Nic nie zmieni w nas"- Kortez 'Zostań'

Wpis maafinka

Potrzebuję urlopu!

Potrzebuję kolejnej wycieczki, nowych ludzi w moim życiu, zmian! :)

 

 

"Jest taki piękny cytat w filmie Sara "Kobieta, wie kto jest jej mężczyzną". I to jest święta prawda. I zawsze mówię, że bym chciała poznać kogoś, kto mnie po prostu zmiecie z powierzchni ziemi. Że się pojawi a ja pomyślę "O - oł, zaczynają się kłopoty". Nie wymuskanego księcia na białym koniu, bo mnie samej do księżniczki daleko, ale prędzej żabę z charakterem. Takiego lodołamacza, który wpadnie do mojego życia z czekanami i roztrzaska lód w moim sercu."

Wpis maafinka

100 lat Madziutku! <3 <3 :*

 

 

"Gdybym mogła dać Ci radę, powiedziałabym, abyś nigdy nie czekała. Życia nie da się odłożyć na później, ani nie da się przeżyć na zapas. Po prostu weź się do działania, zrób cokolwiek, co przybliży Cię do marzeń i nie wątp w siebie ani przez chwilę. Działaj, spełniaj się - po to tu jesteś!"