Photoblog.pl

Załóż konto

Lucifera (łać. niosąca światło) 

2019/02/13   

Oczyszczenie

« następne   poprzednie »
Oczyszczenie

Weszłam na fbl ponieważ na kursie rozmawiamy o naszych idolach, wzorcach i ogólnie tego typu duperelach - byle użyć dobrych słówek i gramy, i próbowałam sobie przypomnieć kogo 10 lat temu podziwiałam, kto był moim modelem, kogo podziwiałam i szanowałam.

 

Dorosłam. W pewnym sensie przynajmniej. Tak mi się wydaje.

 

Chociaż przyszłość w dalszym ciągu raczej budzi więcej strachu niż pozytywnych uczuć to myślę, że jeśli uda mi się utrzymać to co robię i zdobyć te certyfikaty językowe to jakoś to będzie.

 

Nadal mam problemy emocjonalne, ale w sytuacji kiedy pracujesz robisz dwa kursy na dwa różne języki i po przyjściu do domu zasypiasz przy Netflix a rano od nowa to samo to miejsc na jakieś personalne problemy jest bardzo mało.

 

Mam nowego kota, ktoś go znalazł i chciał dać do schroniska ale zanim to nastąpiło dał szanse i dał ogłoszenie na fb. Odezwałam się.

Więcej problemów i wydatków ale przynajmniej mam co robić jak stwierdzę ze chce robić coś innego wieczorem niz tylko praca praca praca.

 

 

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika lucifera.
ravn  - 17/02/2019 1:06:47
No nieźle w tempo wszedłem na PB :D. Nieźle czasu upłynęło, jak gówna w kanalizie, od ostatniego wpisu. Ale podłużna lepsza część mnie z tym. Znajdy zasługują na życie. Ludzi można by w sumie rozsmarować o chodnik i rozwłóczyć jak zdopalaczowany rusek gówno po szybie łady, ale zwierzętom cierpieć pozwolić nie można. 100% powagi.

Najnowsze wpisy

Wpis lucifera

 

Oczyszczenie

 

Wpis lucifera

 

Wpis lucifera

 

Wpis lucifera

 

Wpis lucifera

 

Wpis lucifera

 

Wpis lucifera

 

Wszystkie wpisy