Dzisiaj zgiął wileki człowiek - Ks.Tomek
Byl wspaniałym przyjecielem i duszpasterzem . Każdy chyba pamięta jego słynne FANTASTYCZNIE , czy też KARMELKI . Nie ma chyba osoby która nie śmiała by się z opowiadanych przez niego dowcipów , albo gdy swoim głosem udawał Goffiego . Był człowiekiem który bardzo pomagał innych i dbał o to aby na obozie nikt nie chodził smutny .
Nikt tak jak on nie potrawił prowadzić kazania . Pamiętacie jak do swojego kazania wplutł KArgula i Pawlaka ??
Jak każda śmierć i ta przyszła niespodziewanie . Wydaje mi się jednak że Ks.Tomek nie chciał by żebyśmy się smucili dlatego że go już nie ma wśród nas , lecz abyśmy zawsze wspominali go z uśmiechem na twarzy . Z takim samym uśmiechem jakim on się z nami dzielił . Był wspaniałym człowiekiem , i takim już na zawsze pozostanie w naszych seracach
Smutne jest to że musiała się stać taka tragedia aby nie którzy otworzyli do siebie usta .Ale dobrze że w ogóle chcieli je otworzyć .
,,Śpieszmy się kochać ludzi , tak szybko odchodzą,,
3majcie się losssekiposss
Inni zdjęcia: Gdyby stało się inaczej... harrypottergalleryW innej rzeczywistości... harrypottergalleryAlways... harrypottergallerySynuś nacka89cwaI po urlopie juliettka79W zamyśleniu... harrypottergallery... harrypottergallery Rusałka Admirał :) halinamSeverus i Lily... harrypottergallery... harrypottergallery