Photoblog.pl

Załóż konto

lilka-medytacje;) 

2012/12/24   

Jest taki Dzień...

« następne   poprzednie »
Jest taki Dzień...

Oczywiście czyniąc mej prywatnej tradycji zadość- składam życzenia w Wigilię -czyli najbardziej magiczny wieczór roku by zyskać pewność, iż moje życzenia posiadają moc spełnienia i odniosą objęty zamiarem bezpośrednim skutek w postaci uśmiechu i wszystkiego co dobre na Waszej drodze każdego dnia;)

A zatem do dzieła - wpierw muszę wyczarować świąteczną atmosferę (bo ta u Was zacne Czytadełka za oknem ociekająca deszczem zamiast skrzyć się szronem i śniegiem nie jest najbardziej wymarzona scenerią dla świątecznych życzeń;) - może wspólnie i w porozumieniu z Czerwonymi Gitarami zanucę: Jest taki dzień tylko jeden raz do roku. Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku. Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem. Dzień, piękny dzień dziś nam rok go składa w darze....

http://www.youtube.com/watch?v=lQEv6OPsvfY

a ja korzystając z tego, że jest cicho, cichuteńko a blask świeczek złotem zasnuwa cały świat, który na moment zdaje się zatrzymał swój bieg, wstrzymał oddech i zadumał się nad cudem narodzenia pośród niebiańskiej chwały ... ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy pierwsza gwiazdka świeci życzę Nadobnym Waćpannom oraz Mężnym Jegomościom:

Samych przyjaciół wokoło i ludzkiej życzliwości,

Radosnych i pełnych miłości chwil spędzonych w gronie rodziny,

Zdrówka, nadziei oraz sukcesów w każdej sferze życia;) pozdrawiam cieplutko i świątecznie

 

ps. a to prezenty;) dla Was od prawie świętego Mikołaja;))) (no może nie taki znów święty, ale rozdaje prezenty;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=dsOZv4kVPCY

 

 

i dla moich aniołków...  http://www.youtube.com/watch?v=SZVCPJLO1K4

9 komentarzy
lili575  - 27/12/2012 22:12:21
No tak Czytadełka zacne-miała byc nowa notka-ale padam i ZZZ..zzz..juz zasypiam zatem egoistycznie patyczak idzie spać...i wraca do sterty obowiązków z samego rana-zatem może mnie tu znów jakis czas nie byc, przy czym nie podejrzewam zeby ktos za mna płakał-bo łez wywoływac nie znosze-zatem do nastepnego przeczytania moi milusińscy;)
ps. Wszelkie skargi (uzasadnione mniej lub bardziej) na patyczak będą przyjmowane do 31 dnia bierzącego roku do godziny 23.59 i rozpoznawane hurtowo w gronie jednoosobowym-jednoisntancyjnym-bez mozliwości apelacji, kasacji czy wznowienia-zatem śmiało zarzuty mozna przedkładać co do patyczakowego literkowego potwora;)) tyranizujacego ludnośc swoimi pokręconymi tekstami-z nowym rokiem obiecuje poprawę;)
trzymajcie sie cieplutko wszyscy;) do kolejnego poczytania;)
anerinka  - 27/12/2012 15:50:17
tak ...są w naszym życiu takie dni ...pozdrawiam milutko :)
rwrona  - 27/12/2012 12:38:54
: )))
michasink  - 24/12/2012 23:03:40
fajne zdjęcie uwielbiam takie:) , hmm dziękuję bardzo za życzonka i wzajemnie życzę wszystkiego najlepszego spokojnych i radosnych świąt dużo prezentów no i w ogóle spełnienia marzeń:). ps Ty pisałaś że mieszkasz w Szwecji?
lili575 - 25/12/2012 16:09:00
Tak Szwecja to mój dom, choć w Polsce co najmniej 1/3 roku spedzam-staram sie dzielić zycie, pracę i pasje pomiędzy dwa bliskie mi kraje ;)
I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI ;)) (tym powiedzonkiem polscy znajomi zwykli się ze mną droczyć i sprawdzać moją dykcję;))) pozdrawiam serdecznie i świątecznie i czochram zwierzolki (no tak dzis Twoje piesiaczki o niebo lepiej czuły by sie u mnie;) w Polsce macie wiosenna aurę;) a u nas brrr patyczakowaty tyłek przymarza, a królowa śniegu rules;)))
slonproszepanapani - 26/12/2012 21:59:33
:-) a to złośliwcy... Ale mój kolega jest gorszy... swoim przyjaciołom z Włoch zawsze mówi, że język polski jest jak świst strzały i szelest trzcin.....
lili575 - 26/12/2012 22:37:16
hoohoo ;) no to faktycznie juz na starcie lekko ci Makaroni nie mają;)-wyborna la tortura;) ale za to jakaż zachęta do nauki naszego pięknego matczystego języka;))) mnie tez żarciki nie omijają dopóki nie udowodnię że mogę po "Sienkiewiczowsku" gadać ze "Słowackim" przytupem;)
pozdrawiam i strasznie cieszy mnie powrót Waszmości i odwiedziny w patyczakowych najskromniejszych progach;) pozdrawiam serdecznie;)

slonproszepanapani  - 24/12/2012 21:53:33
Dziękuję :-) I ja Ci życzę na święta wszystkiego magicznego i najszczęśliwszego....
lili575 - 25/12/2012 19:47:18
dawno nie nawiedzałeś PB i juz zaczynałam sie poważnie o Ciebie niepokoić. Mam nadzieję że u Ciebie wszystko wporządku najlepszym;) pozdrawiam i przesyła najcieplejszą myśl na wieczór grudniowy;)

Najnowsze wpisy

What a Wonderful World...;)

 

Czytacze i czytadełka...

 

Cmoki, całuski, i dzioby...;)

 

Jest taki Dzień...

 

Marsze i pochody...

 

retoryka-patriotica

 

....

 

BROKEN SKY MACHINE

 

Wszystkie wpisy