photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 3 GRUDNIA 2010

Bo lubie to zdjęcie.



Może wypowiem się w temacie dwóch ostatnich teledysków pewnej grupy.

'HAS' jestem zła, bo mi się nie podoba. Liczyłam na więcej.!  ALE 'MADA' Pozytywnie mnie zaskoczył. Jak zobaczyłam te ich uśmiechnięte pyszczki z przed 5 lat. Coś mnie aż za serducho ścisnęło!. Tylko ta końcówka, boję się, że oni się z nami powoli żegnają. A tego bym bardzo nie chciała.

Mam nadzieję, że wyjazd do Japonii pomoże im naładować baterie i wrócić do nas z nowymi, świeżymi pomysłami, z jeszcze lepszą energią i kurcze no ze szczerymi uśmiechami na gębach.!

Niechciałabym żeby to co tworzyli przez te 5 lat tak nagle się urwało. KONIEC?! Jak to koniec? Nie chcę obudzić się pewnego dnia i żyć w przeświadczeniu, że ich jako ZESPOŁU już nie będzie.

Ten zespół postawił mnie na nogi, dał mi wiarę w marzenia i wiarę w siebie!. Myśl, że może ich zabraknąć do mnie nie dociera.


Mam jednak nadzieję, że te moje przeczucia okażą się błędne. A te teledyski to tylko wstęp do nowego, dorosłego życia zespołu.


A wy co o myślicie o klipach???

Komentarze

cupxcake a co to to Elle? co to za gazeta?
ja kupuje bravo tylko wtedy kiedy th jest.
08/12/2010 16:10:54
cupxcake ja na próbnym miałam 13 chyba. -.-
więc jak będę miała ze 20 to się będę cieszyła.

a zastanowiłam siębardzo dobrze, bo już od trzech lat chcę iść do tej szkoły. :)
04/12/2010 20:05:21
cupxcake no, ale to autobusy. ja jadę pociągiem , ale wiem, że są straszne opóźnienia.
mam nadzieję, że jednak nie spóźni się. ; (

mnie się podobają obydwa klipy. są mega. <3
wiadomo, że to BEST OF :)

no ja sie przejmuję matmą : ( ja jestem w III gim i potrzebuję mnieć przynajmniej 3 zeby dostać się do swojej szkołe. <3
03/12/2010 18:00:24

Informacje o ksiezycowa2010


Inni zdjęcia: :* cooooooonePo trosze, po trochu. ezekh114Ja coooooooneJa coooooooneNa motorze coooooooneW Toruniu coooooooneJa coooooooneButelkowe u kuzynki coooooooneW kościele cooooooone:* cooooooone