Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 2 LIPCA 2016 , exif
Wyświetleń: 1326

Przychodzi w życiu taka chwila kiedy otwieramy oczy i stwierdzamy, że nasze życie nie wygląda tak jak byśmy chcieli. Znajdujemy się w złym miejscu, czasie i wszystko jest nie takie. Chcemy więcej, dużo więcej. Tylko od czego zacząć?
To nie jest film tutaj nagle nie wpadniemy w ramiona niesamowitego macho. Nie zmieni to naszego całego życia na już. Nie wygramy nagle milionów i nie spotkamy starej wiedźmy, która pokaże nam na co zwrócić uwagę i jak docenić to co się ma. No właśnie.... bo z tym, że wszystko jest złe to też nie jest tak do końca. Przecież mam wspaniałą prace, ludzi, dom, miłość...
Czy to źle, że chcemy więcej? Pragnę fajerwerków, wydarzeń jak w filmach, zawirowań i dużo więcej od życia. Nie chce wstawać i po prostu iść spać. Chce budzić się piękna i wyspana. Dostawać kwiaty, prezenty i mnóstwo komplementów. Chce móc polecieć gdzie chce i robić co chce. Poznawać wspaniałych ludzi. Uczyć się jak najwięcej...  A tymczasem znowu rozważam zmianę miejsca w nadziei, że to coś zmieni..
 

Pobudka, to nic nie zmienia.

atlam Uwodzicielsko i zmysłowo;)
03/07/2016 21:45:51
atlam
06/07/2016 22:27:20