photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 25 LUTEGO 2011

Krakowskie ;d

` Gdybym żyła dwa razy oba życia oddałabym Tobie .

 

Jeżeli kochany i rzekomo oddalibyśby życie za tą osobę dlaczego nie damy sobie w imie miłości spiepszyć życia?

Bo skoro oddanie, to czemu to nie działa również w tę stronę? Dleczego np. ja nie dam sobie totalnie spierdolić życia w imie miłości?

Wolę płakać po nocach niż skończyć jako stara baba z meliny, aczkolwiek w chwili ekstremalnej oddałabym za Tomasza życie . 

I właśnie tu wszystko traci sens .

Skoro nie dam sobie życia zmarnować, tak jak marnowałam przez 2 lata związku, czy moje rzekome oddanie życia za niego jest coś warte?

Podobno kocha się mimo wszystko - jak dla mnie gówno prawda. Kocha się za określone rzeczy, bo gdyby się kochało mimo wszystko to dlaczego nie zakochamy się żulu z dworca? Bo mimo wszystko wygląd i charakter ma znaczenie . Wszystko ma swój powód i przyczynę.

I dlatego ja i zapewne 3/4 ludzi na ziemi, nie oddałoby życia z miłości . Nie ma takiej opcji .

 

Informacje o kkkassiieennkkaa


Inni zdjęcia: 2025.07.24 photographymagicBiegus malutki slaw300Upadły anioł. xciemna1544 akcentovaJa nacka89cwaJa nacka89cwa2839492727383835 bez tytułu elbeeKSIĘŻYCOWO/KOLOROWO ... SIERP 6% xavekittyxNa wycieczce elmar;) patrusia1991gd