Boże jak ja Cię kocham ! SIOSTRO !
Tak bardzo potrzzebuję Cię , byś była tu blisko mnie, ale wiem że nie możesz. Dlatego czekam, całe te cholerne 5 dni czekam
na to kiedy w końcu Cię ujrzę i kiedy się w końcu przytulimy! Twój jeden przytulas dla mnie ,potrafi dać tyle ciepła.
kurde ja nw. już niedługo rok ! ja nmg, że tyle ze mną wytrzymałaś. jesteś już na mnie skazana. ja tu bd zawsze na Ciebie czekać.
Do końca moich dni ! tyle razem przeżyłyśmy. Były i te złe chwile ,i te dobre,wiadomo ale cały czas byłyśmy obok siebie.
Jeśli nie ciałem to duchem ! To jest piękne. Tęsknie , kurwa tęsknie tu za Tobą bardzo i nie mogę się doczekać aż się zobaczymy.
Każdego dnia myślę o tym wszystkim i chciałabym żebyś jednak była tutaj w szkole ,choć
wiem że nie może tak być. Czekam na miesiąc styczeń bo to już rok ! A potem na wakacje. Zobacz jeszcze pół roku i znów bd
miały siebie na codzień. Te wakacje , 2014 spędzimy jak najlepiej! Tak żeby zapamiętać
je do końca życia. Później bd gorzej z rozstaniem,ale damy radę. Później znów razem. Kuźwa
do końca życia. KOCHAM CIĘ BARDZO <3 Podziękuje temu idiocie ,że nas zbliżył bo to jedyne co zrobił dla mnie dobrego !
Teraz mamy siebie, nic więcej nam nie trzeba. Tylko ta miłość. Kocham Cię najmocniej na świecie ! <3
Nie zapomnij o mnie nigdy , kochaj zawsze i tęsknij w każdej minucie ,sekundzie, godzinie ! KOCHAM CIĘ ! <3
ANIA ! <3