photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 6 GRUDNIA 2014

6 grudnia.. ten czas tak szybko leci.. niedługo wigilia, a potem najlepszy sylwester w życiu z ekipą! <3

Chyba coraz bardziej czuję te święta.. pierniki, niedługo choinka, kolędy, wszyscy razem.. uwielbiam *,*

Wszystko sie zmienia.. Najbardziej chyba ja, z każdym dniem coraz bardziej.. Uświadamiam sobie, że nie zawsze jest tak jak checemy i raczej tak nie będzie, cieszmy sie tym co jest! Warto walczyć o swoje marznia! 

Zachciało się liceum, nauki od zajebania, brak czasu na cokolwiek, ale trzeba dać rade, niedługo odpoczniemy!

Mikołajkowo dzisiaj z Malwiną i Magdą, cały dzień, cała noc.. głowa pęka :c Miłego dnia! :)

+Ej Młoda! rok! Mimo różnicy wieku, wielku buziak za to co było przez ten rok, że byłaś, wspierałaś, dawałaś jakieś rady, które niekiedy były bardzo pomocne ii po prostu uświadomiłaś mi, że warto się cieszyć tym co jest, mimo, że jest naprawdę źle. Wierze, że jeszcze damy rade ii będziemy sie wspierać jeszcze pare ładnych lat! Pamiętaj, że jak jakiś problem to wbijaj od razu iii no, zawsze, bo razem damy rade! :)

Love Milenka! 6.12.2013-6.12.2014.

 

 

Chciałabym żebyś tu teraz był, żebyś powiedział, że razem damy rade poradzić sobie z wszystkimi problemami, razem..

 

 

Info

Użytkownik karmelekx3
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o karmelekx3


Inni zdjęcia: Winogrona dojrzewają :) halinam2025.07.16 photographymagicNaszyjnik złoty z misiem otienKibicuję emocjom... samysliciel35Komedia :D kulek71536 akcentova182839482727245 bez tytułu elbee2025 07.15 photographymagicZłote słońce bluebird11:) dorcia2700