photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 4 LISTOPADA 2013

misiu wrócił z Francji 23 października posiedział u mnie do 31, bo ja jechałam do Pionek. wróciłam wczoraj o 20 a jeszcze na jaracza musiałam jechać. w domu byłam o 23.

jestem chora..;/ nos zatkany , brak sił..

już wypiłam sobie mleko z miodem i czosnkiem moze pomoze. ;d nie chce lykać zadnych lekarstw.. albo sie leczyć domowymi metodami albo wogole. xd czekać az samo przejdzie .;d

troche sie działo . ale nie ma co opowiadać.xd

 


 

Niech do Ciebie dotrze, że każde z bić mojego serca należy do Ciebie..

 

Przytulanie to taka witamina, której czasami potrzebuje każdy człowiek. Jej niedobór powoduje osamotnienie..

Mogę przebaczyć , mogę zignorować, mogę przeboleć , mogę nauczyć się z tym żyć , ale nie zapomnę nigdy tych ran, które mi pozostawiłeś .

To miało być tylko na chwilkę , miało przeminąć bez echa .

Uwielbiam kiedy on patrzy na mnie takim obłędnym wzrokiem. Kiedy mówi do mnie pół słówkami, kiedy prowokuje, prowokuje gestami, spojrzeniem. A ja stoję, patrzę na niego. Cała płonę z pożądania. Pragnę już, teraz zobaczyć jego idelane ciało, jego zawsze gorący tors i niewiarygodnie delikatne usta. Pragnę już teraz, aby wziął mnie na ręce, położył na łóżku, jak zawsze cwaniacko się uśmiechnął, zaczął zdejmować ze mnie wolno ubrania, powodując u mnie jeszcze większe podniecenie. Wtedy właśnie, każda część mojego i jego ciała woła o siebie. Woła o dotyk, o pocałunek. Przyspieszone oddechy, podniesione tętna, jęki z podniecenia, z trudnością wydukane słowa 'kocham Cię'.

ona zawsze będzie do niego coś czuć i mieć tę cholerną słabość.


Kocham go nadal. Każdą zranioną częścią ciała z osobna.

wiesz, kiedy cię zobaczyłam po raz pierwszy nie wiedziałam, że będę Cię tak kochać.

najgłupszą rzeczą jaką można zrobić, to nie zrobić w życiu nic głupiego


Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

 

Są takie wspomnienia o których czasem nie chce się mówić, ale mimo to chce się o nich pamiętać

 

"Gdy ktoś Ci mówi ,co masz robić ,specjalnie rób inaczej ,w końcu to Twoje życie"

 


 

http://www.youtube.com/watch?v=gotEw1JrByY

nowa piosenka - cover Justina <3

Komentarze

domi933 pięknie ;*
+ klik fajne ;*;)
04/11/2013 20:38:41