photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 5 PAŹDZIERNIKA 2011

;]

Mój Cottbusowy porządeczek w szafie ;>

 

Marzy mi sie maj <3 czerwiec <3 opiedzielanie sie .. zero stresu związanego ze  szkoła . głupią matma ;<

ogólnie to jak widze w planie matme .. to płakać mi sie chce .. trace momentalnie humor! boje sie jej cholernie .. a najgorsze jest to ,że ostatnio zaczełam się jej uczyć .. ale niesety na marne .. nic nie włazi mi to tego łba! a jak wejdzie to na godzine .. i zaraz wypadnie .. spoko co?! ;< żal.

szkoda słów .

 

Przedłużyłam sobie weekend od 3 dni .. ale nie celowo .. najpierw zapalnie gardła,jebany katar i głupie kichanie! aaa za to dzis pół nocy nie spałam .. bo spawałam jak głupia ..

no ale jtr mam nadzieje ,że już pojawie sie w szkole .. bo nie chce miec zaległosci.jedyny plus z lenuichowania w domu to to ,że jestem na bierząco w serialach ;> !

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=S_A1Lwy7usU <3 słucham sobie tego!

i <3 trance !

 

 

;*

 

stówka Anetka! stówka Karas! ;)

 

Komentarze

kamssxd wracaj wracaj tuku :*
05/10/2011 18:43:14
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika kama1235
mogą komentować na tym fotoblogu.

Informacje o kama1235


Inni zdjęcia: . milluchaa;* patrusia1991gd:) patrusia1991gd... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24