photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Rozwiązanie?
Kategoria:
WIDOKI OGÓLNE
Dodane 11 MARCA 2010 , exif
41
Dodano: 11 MARCA 2010

Rozwiązanie?

No cóż, za zwycięzcę należy tu chyba uznać "autocenzurę", chociaż jej odpowiedź nie jest jednoznaczna i zawiera wątpliwość, ale... niech będzie :)

Moje gratulacje! Oczywiście róg Jagiellońskiej i Moniuszki. Chociaż mnie się ten sklep bardziej kojarzy z "Domem Chleba", ale Wy raczej nie możecie tego pamiętać.

Później AGD, ciuchy, dywany, a ostatnio NIC po prostu NIC.

Pisałem, że pytanie jest podchwytliwe, bo sądziłem, że ktoś palnie, że to budynek dawnej SP nr 18 (dziś gimnazjum nr 1) na Chrzanowskiego :)

 

Hej, "autocenzura"! Muszę Ci wymyślić jakąś nagrodę chyba? Bo zawsze dotąd dawałem nagrody laureatom!

Załatwimy to na "PM" ok?

Komentarze

autocenzura aaa ale fajnie wygrałam haha ;p Dogadmy sie ;]. Ale nagroda nie jest taka ważna ;].
12/03/2010 14:16:14
zuakobieta Ojaa! To jest to miejsce!!! Wiedziałam, że to musi być jakieś oczywiste miejsce, w życiu bym jednak nie wpadła na to, że to tu ;))
12/03/2010 7:20:00

Informacje o juznieja


Inni zdjęcia: 2025.07.15 photographymagic15.07.2025 evenstarNaszyjnik złoty czarny lew otienI co tu zrobić? judgafPiecuszek slaw300mi łoś nicramer1535 akcentova... klintoonessNad górską rzeką elmarFotograf plenerowy bluebird11