Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 1 STYCZNIA 2020 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 119

                             No cześć Sporo mnie tu nie było bo ten rok nie powiem bym pełen wrażeń, płaczu, smutku, szczęścia.Taka można powiedzieć" bomba "emocjonalna. Także zacznę może od początku.Pod koniec roku 2018 a dokładniej 26.12.2018 przyszła na świat moja niepowtarzalna,wyjątkowa,ukochana,piękna,i najcudowniejsza córeczka.Jestem szczęśliwa że ją mam przy sobie, że przez nią został mi nadany najwspanialszy tytuł na świecie czyli tytuł Mamy. Pare miesięcy później troche się wszystko popsuło.Myślałam że razem z Panem M.M i Majcią będziemy tworzyć prawdziwą,normalna i kochająca się rodzinę, no ale się bardzo pomyliłam bo tak na dzień dzisiejszy to tę rodzinę tworzę tylko i wyłącznie Ja i Moja mała perełka.Bo dla Pana M.M nagle stało się najważniejsze auto niż własna rodzina...Święta Wielkanocne nie zaliczam do udanych,ponieważ wraz z Małą musiałam się wyprowadzić z dotychczasowego "domu" i przeprowadzić się spowrotem do mojej mamy.Nie życzę nikomu,nawet najorszemu wrogowi takich świąt ani nawet takiej sytuacji jaka miała w tedy u mnie miejsce.Niestety miesiące mijały Moja mała rosła a szanowny Pan M.M nawet nie raczył się widzieć, pytać o małą (czyli totalna wyjebka) po prostu zero zainteresowania.Tak tak dobrze czytasz zostawił rodzine dla rzeczy materialnej która nie odwzajemnia uczuć.No ale jak to mówią są ludzie i parapety...

 

 

Dziś przez pryzmat czasu wiem że jednak zasługuje na kogoś lepszego niż szanowny Pan M.M.Kogoś kto pokocha i zaakceptuje wady,zalety i przedewszystkim Moja Małą Najważniejsze też nie jest szukać na siłę kogoś lecz dać po prostu czasu robić swoje.

 

 

Niedawno Moja Maleńka skończyła roczek, jestem z Niej dumna codziennie i w każdej wykonana przez Nią rzeczy. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez Niej, czasami jest ciężko być samotnym rodzicem ale zbieram wszystkie siły i pokazuje że daje rade bo muszę dawać i pokazywać najlepiej jak tylko potrafie Mojej Małej perełce ten cały wielki świat.Mam też duże wsparcie u rodziny i znajomych dlatego dziękuję im z głębi serca. 

Dlatego cieszę się bardzo że rok 2019 już upłynął i można pisać nowy lepszy scenariusz na rok 2020. I tego też życzę wszystkim niech ten rok będzie dużo leży niż poprzedni.

 

Dziękuję za uwagę i dobranoc.

~tyska Będzie tylko lepiej kochana ����
04/01/2020 12:43:25
jolcia995 Dziękuję Ci bardzo ��ja po cichu na to liczę
21/01/2020 23:21:05