~madzia o zdjątko z obozu:D ja tez chciałabym tam wrócic... było pięknie ,ale coz juz sie skonczylo... ehhh... szkoda... ale co przezylismy, wszystkie nasze wywrotki, nocne wariacje:D, głupie i smieszne teksty, wpadki:D i oczywiście wspomnienia to nasze:DD wiec sie nie smutaj, ze sie skonczylo, tylko sie ciesz, ze w ogóle było:)))
asiulalol Ooo ale masz fajne gogle ;p zaczepiste :D i w tej czpaie jak ładnie wyglądasz... ;) no no pasujesdz do takiego krajobrazu ;pp rpzecież możesz wszytsko.. pójść, pomyśleć.. nikt Ci tego nie zabrania. Znajdź tylko jakieś dobre miejsce dla samej siebie.. tam gdzie jest Ci najlepiej.. Nie ma rzeczy niemożliwych ;) 3maj się :)
~kasienka ja tez chce ,, i to jeszcze jak!! jak ogladam te zdjeica ta wszystkie wspomnienia stoja mi przed oczami.. wszystkie.. sa takie realne. .a jak pomysle ze to koniec yego dobrego i nigdy nie wroci to plakac mi sie chce; (( buuuuu ;(((