A więc dziś są twoje urodziny :)! napewno nie uda mi się napisać tego co Marta napisała ;D
Już nie raz pokazałaś mi i nie tylko zresztą mi że można liczyć na Ciebie, nie raz pomogłaś , pocieszyłaś, poprostu byłaś :)
haaaa pamiętam piosenki ;"Oh ta glaca, glaca.....(..) ona w słońcu, w słońcu świeci sięęę' , śmiania sie z dissów kisi, każde noce co u Ciebie spałam, kolejne śmianie się pół nocy z filmiku jak ktoś tańczy ;d pamiętasz? i pamiętam jak piałam z filmiku który mi pokazałaś jak przyjebałaś laczkiem w lampe,czytanie na necie kiedy wkońcu nastąpi koniec świata, gościu który o 3 w nocy sikał pod Twoim blokiem, za każdym razem "o patrz już jasno' o 4 rano :) sms które pomagałaś mi wymyślać , jeszcze pamiętam u Ciebie w kuchni chyba 2 w nocy a my wpierdzielamy ;d,no i oczywiście niezapomniany wyjazd w którąś noc :) wiele wspomnień z dzieciństwa, np pamiętam nadal jak się poznałyśmy i jak mój tata zapisał mnie do tej klasy co ty, kłótnie też były, jeszcze jak się popychałyśmy w szkole chyba 2 klasa haha. albo twoja agrecha na Skupina, miałyśmy sie widywać w tej samej szkole no ale wyszło jak wyszło i niestety tak nie będzie, drogi się rozejdą, każdy pójdzie w swoją strone, kontakty umilkną, ale wszystko mam w głowie :)
Takich ludzi jak Ty się nie zapomina , więc dziękuje Ci za wszystko .
Nawet za tą niespodziankę która zrobiłaś mi z Izą na urodziny :D
Życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, szczęścia w miłości ,żadnych rozczarowań, uśmiechu na twarzy jeszcze więcej !
i Dozobaczenia 19 lipca <3 mam nadzieję że będzie pogoda :)
w razie czego gdybym coś pomineła :http://www.photoblog.pl/merysxd/115044197/d.html
kocham Cię <3