Photoblog.pl

Załóż konto

Honeyyyy 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/httpd/photoblog.pl.webapp/releases/20190314095331/show/show_profil.php on line 69
hooneeeyy

hooneeeyy

  • Dodaj do obserwowanych

O mnie

Honorata Skarbek Honey, wokalistka i bloggerka ze Zgorzelca, zajmująca się również foto-modelingiem. Zyskująca poparcie poprzez prowadzenie swoich stron na portalach internetowych takich jak:

blog na www.photoblog.pl (ponad 4,5 miliona regularnych odwiedzin miesięcznie) czy www.myspace.com/skarbekhonorata

Swoją przygodę z udostępnianiem publicznie własnej muzyki zaczęła w grudniu 2008 roku, poprzez udzielanie się w piosenkach w klimacie hip-hop/rap, następnie zaczęła prace nad własnym materiałem co spotkało się z pozytywnym odbiorem słuchaczy.

Przez rok od założenia swojego portalu muzycznego na myspace zdobyła ponad 1 000 000 odwiedzin i ponad 1 100 000 odsłuchań znajdujących się tam utworów, przez co jej profil jest w czołówce najchętniej odwiedzanych profili na myspace w całej Polsce.

Osiągnęła i wciąż osiąga wiele sukcesów muzycznych, do tych najbardziej znaczących należy bez wątpienia:

*finał w konkursie Coke Live Music Fresh Noise 2010

*III miejsce w Polsce w konkursie Motoroli Motorokrstar 2008/09, gdzie była wybierana przez Wyclef Jean'a oraz Fergie, oraz zyskanie 13-tysięcznej oglądalności zajmując tym samym I miejsce internautów,

*I miejsce w konkursie internetowym "Plejada Talentów" lipiec 2009,

*4- krotna laureatka stypendium artystycznego oraz "Talentu Roku",

*I miejsce w woj. dolnośląskim w konkursie Piosenki Polskiej.

Honey była również promowana kilkakrotnie przez portal www.muzzo.pl, na stronie głównej www.interia.pl w kategorii Muzyka zyskując tym samym 1 miejsce w TOP10, pojawiła się także na www.wirtualnapolska.pl, oraz na stronie głównej portalu www.myspace.com, a profil na youtube kilka razy zyskał odznaczenia najczęściej odwiedzanego profilu muzycznego w Polsce w dniu oraz w tygodniu, obecnie kształci się wokalnie pod okiem Pani mgr. Marzeny Liskowackiej.


Czym się zajmuję?
Honorata Skarbek zajmuje się śpiewaniem.
Starcza jej również czasu na odpisywanie
fanom, pokazywanie się on-line,
spotkania.
Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis hooneeeyy

 

Wpis hooneeeyy