Photoblog.pl

Załóż konto

the next issue 

2009/09/19   

 

« następne   poprzednie »
Pełnia rozkoszy.

Piszę tę notkę drugi raz. Poprzednia wersja skasowała się sama. Cholera.

Zdradziłem dziś Kapucynów z Franciszkanami. Właściwie to przez przypadek, ale teraz to już nie ważne. Tak czy siak - zdradziłem. A kiedy już zdradziłem, Franciszkanin powiedział mi bardzo mądre zdanie: "Może po prostu nie chce?".

Z jednej strony to prawda. Z drugiej jednak Może po prostu nie chce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zrobiło naprawdę wiele złego. Mogłem się o tym przekonać w niedzielę, wysłuchując zdań rozpaczliwych, a jednocześnie tak prawdziwych. Tak rozpaczliwych i prawdziwych, że nie wiedziałem, co robić.

Chyba jednak zrobiłem dobrze. Aktualny stan rzeczy można nazwać dobrym. Tak dobrym, o jakim w potoku rozpaczy mogłem tylko marzyć.

Jadąc z Ok autobusem doszedłem do wniosku, że z Wro do Gli jest bliżej niż z Wro do Zakopanego. Jednocześnie znacznie bliżej niż z Kanady do Gli. Co ciekawe, tego samego doszła kartka z tym samym wnioskiem w peesie. Coś więc musi w tym być.

Spędziłem dzień z nauką. Dalej jednak nie lubię planimetrii, a opracowanie Lalki wciąż nie zostało otwarte. Przeczytałem ją tak niedawno, a nie pamiętam tak wiele. Ahh... Na pocieszenie - moje korki z fizyki były jak marzenie. Tak to ja pracować mogę.

W tym tygodniu gustowałem w Basementcie. Tak bardzo, że wysunął się on na trzecie miejsce w moim laście. Czekam na nową płytę - to już w poniedziałek.

W poniedziałek zdarzy się też jeszcze jedna rzecz ;)

Piosenka tygodnia: Basement Jaxx - Hot 'n Cold
Nie jest powalająca, ale poprawia humor.

Zaśpiewasz czystą prawdę.
1 komentarz
niedopomyslenia  - 20/09/2009 17:26:05
pełnia rozkoszy i radoszci :)

Najnowsze wpisy

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wszystkie wpisy