photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 2 CZERWCA 2011

jest po 16. popijam colę light.

błagam, nie zjeb tego. nie zjeb, kurwa, tego. nie pij dziś. nie zjeb.

Komentarze

paradoksalnahipokrytka I jak sobie poradziłaś?
Dlaczego można się w nas zakochać? xDDD
03/06/2011 12:01:12
insanite właśnie, chociaż zmarszczki póki co zostaną w ukryciu :]
hm, a więc wszystko co robisz musisz robić dla siebie, bo zawodzić siebie i to systematycznie
to chyba największy ból.

hm. Trochę się uśmiecham, mam przyjaciół, słońce pomaga, jest On - ten, którego zwę przyjacielem, ale jak dobrze wiemy, przyjaźń damsko-męska nie istnieje. i tak to leci..
02/06/2011 21:25:22
petitblanc Piwo, rzyganie. Twój komentarz mi przypomina, Kocham rzygać bez wkładania palców. Tak samo, wszystko, czysta jestem wtedy, Ty też?
Też chcę się tak postarać, staraj się, warto. Jejku, Urodziny masz! Jak by mnie nie było na komputerze to już teraz życzę Ci tego, co da Ci to, co uczyni Cię taką, jaką chcesz. Żebyś miała to, czego chcesz. I się uśmiechała.
02/06/2011 17:07:03
insanite nie zjebiesz. dasz radę
mogę Ci pomóc tym, że jeśli zjebiesz, zawiedziesz siebie i mnie i jeszcze kilka osób
będzie to co ma być, czyli dobrze.
02/06/2011 16:29:33

Informacje o helloyoung


Inni zdjęcia: Ranek już się budzi :) halinamP. wanderwarJa nacka89cwaPrezent na szczęście otienJa nacka89cwaGęgawa slaw300... fuckit2296Kryzys pequenaestrella1515 akcentova:) dorcia2700