Photoblog.pl

Załóż konto

old habits are hard to let go of 
zapisz

Oh I need something real

Dodane 8 LIPCA 2020
Wyświetleń: 1489

 

Staring at the picture on the wall
Yeah it's pretty clever but it's got no soul
Show me your masterpiece
And it wouldn't make a difference to me

 


 

 

 

niesamowicie jest wracać do starych wpisów gdzie realność mieszała się z fantazją i wyobraźnią. marzenia przeplatały się z rzeczywstością, a pisanie tu było ucieczką od tego co było błędem czy niewykorzystaną okacją. nie zamieniłabym tamtych czasów na nic innego, tu na photoloblogu odkrywałam siebie, uczyłam się jak ubierać w słowa myśli, które tłoczyły się w głowie. dzięki wielu z Was,które już tu pewnie od wieków nie zaglądają zmieniło się w moim życiu naprawde dużo. dzięki wpisom mogłam być szczera, prawdziwa, naturalna, mogłam wylać całą złość lub miłość. mogłam rozwijać się i uczyć. teraz gdy życie pędzie jak szalone, z pewną nostalgią zaglądam w stare wpisy, odszukuje emocje, które mi wtedy towarzyszły i zbieram siły na nowe. nowe, które czeka tuż za rogiem. nowe, kóre będzie niesamowitą historią.

 


 

 

Cause I'd sleep on a bed that's made of concrete
Just the two of us and no sheet
Just your feet rubbing up against mine

 

 

~avril Stara panna z Nasielska dzisiaj zorganizowała ślub i wesele z typem poznanym przez Internet, wywodzącym się z patologicznej rodziny, gdzie są wszyscy chorzy psychicznie. A dzisiaj dodatkowo padł rekord zakażeń koronawirusem - 5300 przypadków, z czego ponad 800 na mazowszu.
10/10/2020 19:33:22
Photoblog.PRO arestezatenaz Gdy wracam do swoich starych wpisów, dostrzegam jak wiele zmieniło się w moim podejściu oraz głowie. Brutalnie mogę rzec - wychowałam się na photoblogu, a wpisy traktuję jak publiczny pamiętnik. Czasem warto się cofnąć, żeby dostrzec jak wiele się zmienia..
30/07/2020 19:49:32