photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 6 CZERWCA 2023
287
Dodano: 6 CZERWCA 2023

ART 2023

MALARSTWO

 

To nie tylko czynność, ale prawdziwe wyzwanie i przyjemność. Każdy pociągnięty pędzlem ślad na płótnie daje mi niezwykłą radość i satysfakcję.

 

Dla mnie to sposób na zapomnienie o całym świecie. Kiedy trzymam pędzel w dłoni i zanurzam go w kolorach, wszystkie troski i stresy znikają. Cała uwaga skupia się na tworzeniu piękna na płótnie.

 

To niezwykle wyjątkowy czas, w którym mogę się zatracić i pozwolić mojej wyobraźni swobodnie płynąć.

 

Czuję, że ostatnio dokonałam ogromnego postępu - nie tylko na płótnie, ale również w głowie. Przestałam bać się używać farb i zmian - zaczęłam eksperymentować z różnymi stylami, choć niejednokrotnie już słyszałam, że łatwo zgadnąć, że to moje dzieło (nawet bez zerkania na podpis ;) )

 

Odkryłam, że nie ma ograniczeń w tym, co mogę osiągnąć na płótnie i poza nim. Bawię się kolorem, kompozycją i teksturą, tworząc dzieła, które wcześniej wydawały mi się niemożliwe.

 

Malowanie jest dla mnie wyjątkowym źródłem radości i spełnienia. To moment, w którym mogę wyrazić swoje emocje i połączyć się z własnym wnętrzem - chętnie dzielę się tym uczuciem z innymi. Nie ma nic piękniejszego niż widzieć, jak moje idee i wizje stają się rzeczywistością na płótnie.

 

Większość z tych obrazów ma już swój dom - goszczą na ścianach i cieszą oczy - pozostała jeszcze Kolczakówka (Hydnellum peckii), ale to też myślę, że niedługo.

Dlaczego kobiety?

 

Bo są dla mnie wyrazem siły i delikatności. Kobieta jest połączona z naturą w najgłębszym sensie. Jest przesiąknięta wiedzą i wewnętrzną mądrością, z którą nie można dyskutować. Tylko ja wiem przez ile bagna musiałam przejść, żeby dziś uczciwie uśmiechnąć do lustra. Niech moje obrazy będą wyrazem walki i trudu jakie zostały włożone w lepsze dziś. 

__________

 

/Niebezpieczna i bardzo pewna siebie - niczym meduza oplata na szyjach śmiałków swoje witki. Nie każdy będzie w stanie sprostać jej oczekiwaniom./

 

To tylko kilka. Będzie więcej. Obiecuję.

Komentarze

Photoblog.PRO padholder zdolna bestia :)
09/06/2023 20:35:38
Photoblog.PRO arestezatenaz Dziękować ;)
09/06/2023 23:27:50
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika arestezatenaz.

Informacje o arestezatenaz


Inni użytkownicy: poladosbanebarretoldzi94wightmaritimanimacasspyzwyrolljerzy1hakutsururafcio612


Inni zdjęcia: Ja naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Vestero stajniawielkiewierznoSynus naciusia1989