Photoblog.pl

Załóż konto

PLOTKI  

2011/02/19   

 

« następne   poprzednie »

witam <3

pewnie wielu sie zastanawia o co chodzi z tym fbl . AW : tutaj bd plotki o gwiazdach itd , pewnie wielu skrytykuje to ale cóż !

niech dzieje sie coś ciekawego , a nie tylko opisywanie waszego dnia >.< chociaż to i tak jest mega ciekawe . Mówcie mi Wiki (;

Wszystko kopiowane z portali plotkarskich

 

Na zdj. znani wam Marina I Mrozu ! NIE SĄ PARĄ JUZ ;o

 

Marina i Mrozu nie są już parą. Jak podaje serwis Fejsik.pl, młoda wokalistka na swoim Facebooku poinformowała 4700 znajomych o tym, że jest wolna. Marina i Mrozu byli bardzo medialną parą, więc informacja o ich rozstaniu szybko rozeszła się po internecie.

Początkowo Marina i Mrozu ukrywali fakt, że są parą. Chcieli odwrócić uwagę fanów od ich życia prywatnego. Zależało im na tym, żeby ludzie skupili się na ich muzyce.

Kilka tygodni temu w "Dzień dobry TVN" ogłosili oficjalnie, że są parą. Opowiedzieli o swoim związku i wspólnej pasji, którą jest muzyka. Marina była zachwycona współpracą z Łukaszem, który zgodził się nagrać dla niej piosenki na jej debiutancki album. Sielanka jest trwała długo. Marina jest znów do wzięcia. Pozostały już tylko słodkie zdjęcia i piosenka "Wenus Mars"...

 

                                                                            co myślicie ? piszcie w komentarzach (;

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis gwiazdunieplotunie