photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 31 SIERPNIA 2009

Nie wiem co mnie tkneło żeby dodac to zdjęcie :P Z naszego cudownego pomysłu żeby wejść do fotanny, ta czysta jesze była.


Wakacje-właśnie dziś się kończął.Jutro wszyscy pójdziemy sobie do szkoły. Jakie były te wakacje? Mysle że dały mi dużo do myślenia,przeżyłam wspaniały obóz,lepiej poznałam osoby. Nie żałuje żadnej chwili tych wakacji.Były to jedne z moich najlepszych wakacji.I to nic że przeplyneły one razem z komarami i co z tego że nigdzie właściwie oprucz obozu nigdzie nie wyjechałam. 

Chciałam podziekowac wszytkim tym którzy się ze mną w te wakacje spotkali.Że znaleźli dla mnie choc troche czasu , dla takiej osoby jak ja .



Dzis milo spędzony dzień z Dusią. Tak kochamy zalew,słonce i długą podróż do domu.A i frytki tez kochamy ^^
Bardzo mile zakończone wakacje.

A więc do zobaczenia jutro w szkole ;D

Pozdrawiam ;*

Komentarze

alutka232 Ale kochane zdjęcie (:
I Agny zniewalający uśmiech.
Tak romantycznie przy tej fontannie :D
01/09/2009 16:46:04
anyu kto kocha długą podróż do domu ,ten kocha ..
po drodze obłędu jeszcze odczuwam skutki uboczne .. xD
a zdjęcie fajne ;D
01/09/2009 10:12:08
agna55 ja pierdziele co to za zdjęcie ?! ;d
faaaaajnie było ;d szczególnie na obozie, dziekuje ci;** ;d
a jakiś czas, tylko nie wiem kiedy idziemy na kawę. najlepiej do liddla i żelki do tego albo cóś ! tylko tym razem ciastka z mleczną czekoladą a nie gorzką !
obejrzymy film obozowy ;D ale z tego obozu ;D
koncze te wypociny ;**
też cię kocham spadam na gadu ;D ;**
31/08/2009 22:01:40

Informacje o greenthinker


Inni zdjęcia: O.S.T.R. mr0w4:) milionvoicesinmysoulTkm najprawdopodobniejniePierwszy wpis z tytułem elbeeSynuś nacka89cwaZ drogi elmar;) virgo123Na skale aceg1508 akcentovaDroga w lesie patkigd