>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 5 LUTEGO 2025 ze strony mobilnej
235
Dodano: 5 LUTEGO 2025

Bez kategorii

To był straszny wieczór.

Już nie wiem co robić żeby przy mnie nie płakała.

 

Próbuje okiełznać własne szaleństwo. Kiedyś może nawet poszłabym podbiegać 

teraz pozostaje mi w nienormalnej porze umyć łazienka.

 

Nie wiem czy sie mnie boi. Wolałabym nie. Lepiej żeby mi ufała niż sie bała. A jeśli sie boli to czemu nadal nie słucha?

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika gnomkowybebok.

Informacje o gnomkowybebok


Inni zdjęcia: :* pattusia91gdTaka ja :) pattusia91gdZamek pattusia91gdPatrusia pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdPatrusia pattusia91gdTo ja :-) pattusia91gdTaka ja :** pattusia91gd